PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30862}

Deszczowa piosenka

Singin' in the Rain
7,9 53 325
ocen
7,9 10 1 53325
8,0 30
ocen krytyków
Deszczowa piosenka
powrót do forum filmu Deszczowa piosenka

Pozytywna Piosenka

ocenił(a) film na 10

Jakiś czas temu byłem w teatrze ROMA na sztuce na podstawie tego filmu. Uważam, że była świetna. A film? JESZCZE LEPSZY! Wprost genialny! Te piosenki, aktorstwo! Energia aż wypływała z ekranu! Ponadczasowe arcydzieło! 10/10 i na pewno zalicza się do moich ulubionych filmów! Czysty muzyczny geniusz!

ocenił(a) film na 9
emillo97

Popieram Twoją wypowiedź, film jest rewelacyjny, widziałam go 2 razy i z ogromną przyjemnością usiądę kiedyś 3 raz. Ponadczasowe dzieło i długo nim będzie. Proponuję naszym stacjom telewizyjnym, żeby częściej zaglądały do swoich archiwów i przypominały ludziskom dobre stare HITY :-) pozdrawiam

emillo97

Ja filmu jeszcze nie widziałam, ale widzę po komentarzach jest wart obejrzenia.. A jeśli chodzi o przedstawienie w teatrze ROMA to jest genialne.. Zgadzam się z tym że sztuka była świetna. Wszystkim którzy nie byli polecam.. Jeszcze szczególnie miejsca w pierwszych rzędach gdzie trzeba założyć płaszcz.. (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones