PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32802}

Diabelskie nasienie

Demon Seed
6,0 1 722
oceny
6,0 10 1 1722
6,0 3
oceny krytyków
Diabelskie nasienie
powrót do forum filmu Diabelskie nasienie

W penym sensie, ten film to dla mnie taka zapomniana klasyka horror-sf, jest tak samo dobry jak "Coś", tyle tylko, że temat jest zupełnie inny. Robot, który się buntuje, tworzy swoje nasienie i umieszcza je w ciele ludzkiej istoty - pomysł dziwny ale niezwykle sprawnie przedstawiony. Uczucie grozy w domu jest tak odczuwalne, że ma się ochotę pomóc kobiecie okrzykami w stylu "nie idź tam!!!". Polecam fanom tego gatunku, na pewno się niezawiedzą.

ocenił(a) film na 8
opoz

Zostać uwięzionym w domku naukowca wypełnionym elektroniką nad którą kontrolę przejął inteligentny komputer do którego żadna emocjonalna argumentacja nie przemawia - straszna wizja. Straszna tym bardziej im bardziej realna się staje.

ocenił(a) film na 7
Khaosth

zgadzam się w 101%. jestem właśnie po seansie i muszę przyznać, że już dawno nie oglądałem tak dobrego thrillera s-f, czy też jak niektórzy to określają techno-horrora.
8/10

użytkownik usunięty
opoz

Podzielam zdanie. Właśnie skończyłam oglądać film i muszę przyznać, że ta wizja filmowa po woli się realizuje w naszym świecie.

ocenił(a) film na 1

film obejrzałam ale nie zachwycił mnie
jest po prostu nierealny - komputer więzi i gwałci kobietę - oczywiście nikt na zewnątrz tego nie zauważa
poza tym jest w wielu momentach po prostu nudny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones