Blue Streak

plakat - Diamentowa afera (1999)

opisy filmu

(6)
  • Złodziej klejnotów kradnie bezcenne diamenty, które ukrywa na budowie, poczym wpada w ręce policji. Gdy po trzech latach opuszcza więzienie, przekonuje się że na miejscu ukrycia diamentów stoi... komisariat policji. Aby odzyskać diament, niedawny więzień musi wstapić w szeregi stróżów prawa....


  • Miles Logan (Martin Lawrence) jest doświadczonym złodziejem klejnotów. Niestety, jego ostatni napad kończy się wpadką. Przed przybyciem policji Miles ukrywa ogromny diament w szybie wentylacyjnym budynku. Kiedy po wyjściu z więzienia próbuje odzyskać swój łup, okazuje się, że w miejscu, gdzie go ukrył, znajduje się obecnie komisariat policji. W przebraniu detektywa dostaje się do środka...

  • Miles Logan kradnie drogocenny diament. Kiedy policja wyrusza za nim w pościg, przestępca ukrywa na budowie swój łup wart 20 milionów dolarów. Gdy po trzech latach opuszcza więzienie, okazuje się, że w miejscu ukrycia skarbu znajduje się komisariat policji. Chcąc odzyskać łup, Miles wstępuje w szeregi stróżów prawa. Nie przypuszcza, że ten krok zmieni całe jego życie.

  • Miles Logan (Martin Lawrence) wraz z kilkoma przyjaciółmi kradnie drogocenny klejnot. Niestety jeden z przyjaciół postanawia zagarnąć pieniądze dla siebie i w ten sposób zwraca uwagę policji, akcja kończy się niepowodzeniem. Uciekający przed policją Logan, w akcie desperacji chowa klejnot do szybu wentylacyjnego pewnej budowli, a sam zostaje złapany przez stróżów prawa. Po trzech latach wychodzi z więzienia, gdy idzie na miejsce, gdzie zostawił diament okazuje się, że stoi tam posterunek policji. Logan decyduje się przebrać za policjanta i szybko odzyskać diament, niestety sytuacja komplikuje się, gdy zostaje wysłany na akcję.

  • Miles Logan kradnie brylant, który ukrywa na budowie w przewodzie wentylacyjnym. Zostaje złapany przez policję i po odsiedzeniu 2 lat w więzieniu szczęśliwy wychodzi na wolność. Niestety okazuje się, że w miejscu, gdzie ukrył brylant wybudowano komisariat policji. Logan nie wierząc własnym oczom postanawia za wszelką cenę odzyskać "swój" cenny kamień. Zatrudnia się jako policjant i robi zawrotną karierę, ciągle szuka brylantu.

  • Sympatyczny kryminalista Miles Logan kradnie drogocenny brylant, który zapewnić mu ma olbrzymie pieniądze i wygodne życie. Niestety podczas ucieczki z miejsca przestępstwa dochodzi do poważnej kłótni z jego wspólnikiem, w dodatku na miejsce szybko przybywa policja. Wspólnikowi udaje się uciec, Logan niestety wpada w ręce policji. Przedtem jednak udaje mu się ukryć na pobliskiej budowie skradziony diament. Kiedy po dwóch latach opuszcza więzienie, pragnie odzyskać klejnot. Kiedy przybywa na miejsce dawnej budowy okazuje się, że stoi tam? posterunek policji. Logan będzie musiał użyć całego swojego ogromnego sprytu, by wyrwać diament wprost ?z paszczy lwa?, a w dodatku jego poczynania wciąż śledzi również pożądający fortuny dawny wspólnik, a obecnie śmiertelny wróg?

opinie i nagrody
multimedia
pozostałe