PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625272}

Childish Games

Dictado
5,9 795
ocen
5,9 10 1 795
Dictado
powrót do forum filmu Dictado

Ciekawy film o poczuciu winy, skrywanym przez lata. film o tym, co w nas siedzi, chociaż
bardzo chcemy zapomnieć. film dość przewidywalny. SPOILER byłam
przekonana przed kluczowymi scenami, że to babcia Julii, zrobiłam zamieszanie w tożsamości dziewczynki. mała była
narzędziem zemsty na "potworach".

Magdalenas_filmweb

Mężczyźni kochają kobiety, kobiety dzieci, a dzieci kochają chomiki. :-) stare przysłowie ale do filmu nadaje sie idealnie:-)

ocenił(a) film na 6
dawid_doch

A co Ty tak jednoliniowo:-) nie wszystkie kobiety kochają dzieci, a nie wszystkie dzieci chomiki:-)
Ten chomik nasunął mi skojarzenie z "Musimy porozmawiać o Kevinie". Przepraszam za spam, chyba pierwszy raz w życiu strollowałam:)
pozdrawiam :-)

Magdalenas_filmweb

tak, ale większość kobiet jak już ma dziecko to dla nich ono jest najważniejsze :p tutaj bylo wlasnie dobrze to pokazane, pojawiło sie dziecko i facet zszedł na 2 plan. oczywiscie on tez mial zdrowo pod czupryna, ale sam fakt, że ona przestała się liczyć z jego zdaniem i tym co czuje, jak już upragnioną córkę dostała, był widoczny :-) również Pozdrawiam:-)

dawid_doch

Bla,bla facet od początku nie lubił Julii, i nic nie robił w tym względzie żeby to zmienić, i jeszcze ta obsesja przeszłości.. Zeszedł na drugi plan?? Bez żartów, To była tylko jedna dziewczynka już na tyle duża żeby choć trochę zająć się sobą... Więc trudno mówić o odstawce, zresztą Laura pytała go o zdanie za każdym razem.

dawid_doch

Doch kolejny szowinista liczy się partnerstwo oraz klarowność a nie zatajanie różnych rzeczy(jednocześnie wymaganie od kobiet małej ilości partnerów) a kobiety mają instynkt macierzyński.

katarzyna_czyzyk

Mali chłopcy to potwory co drugi powinien być wykastrowany. Ci z filmu z ataki czyn powinni iść do paki i siedzieć do końca swego marnego żywota.

katarzyna_czyzyk

Ci chłopcy. Fajny koniec a takiemu jak on należały by się wcześniej tortury. Dzięki dziecku dowiedziała się co to za palant. Po czym poznać faceta po tym jak traktuje dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones