PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583538}

Dinokrokodyl kontra supergator

Dinocroc vs. Supergator
2,4 899
ocen
2,4 10 1 899
Dinokrokodyl kontra supergator
powrót do forum filmu Dinokrokodyl kontra supergator

A scena gdzie jakiś facet stoi w wodzie po kolana i nagle wynurza się spod niego supergator i go połyka zasługuje na Oskara. Myślę że lepszym pomysłem było by pograć w bierki niż oglądać ten film.

Cyszard

To ja może oberze film. Po ocenie widzę, że będzie świetne kino ;)

Pikuslaw

skusiliście mnie, też chyba go zobaczę :D

MelvinKoren

Jakby wszystkie filmy były dobre to żaden nie byłby dobry bo nie mielibyśmy odnośnika co jest dobre a co złe więc cieszcie się ze powstają takie produkcje bo dzięki temu wiemy ze np Avatar jest dobry itp.

TheGoldi07

Avatar jest średni... dobry na pewno nie (wg mnie oczywiście)

ocenił(a) film na 2
Cyszard

Już sam tytuł świadczy, że nie jest to tuzinkowy film na podobieństwo Pianisty, Więźnia nienawiści, Miasta Boga czy innych nudnych produkcji klasy B. Trzymająca cały czas w napięciu nieprzewidywalność wydarzeń. Gra aktorska dwóch głównych bohaterów-dinokrokodyla i supergatora i perypetie z nimi związane, zmuszjące każdego widza do rozważań nad celowością "istnienia' . To i wiele innych elementów, nie zapominając o porażających efektach specjalnych powoduje,że nie mam złudzeń kto w tym roku zgarnie głowną statuetkę amerykańskiej akademii filmowej. Film ten jest krokiem milowym w amerykańskiej kinomatografii. Ukazuję prąd porywający hollywood na wielkie wody nowego artyzmu. To już nie tylko film to sztuka!!!

ocenił(a) film na 2
huta42

Uwaga film dla koneserów...Niesamowicie rozbudowane dialogi kusza o mocy bazooki. 20 metrowy aligator wynurzający się pionowo z 30 cm wody. (Ostrzegam jeden z moich znajomych nie wytrzymał nerwowo seansu).
A no tak i cenne porady kurz + cukier to SILNY MATERIAŁ WYBUCHOWY (wystarczy jednak schować się do lodówki z ...wodą by przetrwać dziwnie ukierunkowany potężny wybuch). A rozerwane wielkie klatki i rozwalone ściany nie są żadnym dowodem że coś w nich było i się wydostało (cenna uwaga)
Efekty specjalne są specjalnie zrobione tak jak w panice żeby nakłonić niezależnych twórców do kręcenia kolejnych dzieł.
Wielkie 5 metrowe grzyby zostały wyhodowane by zażegnać głód na świcie (a jak ktoś napisze a jak można wykarmić grzybami skoro nie mają żadnej wartości odżywczej to powiem a ch.. wam do tego pewnie jakoś je przerobili :))

użytkownik usunięty
huta42

Chciałem napisać coś podobnego ale mnie wyprzedziłeś ;)

Oczywiście film ten jest tak zły, że aż dobry. Z pewnością ta produkcja ma duże szanse zapisać się w historii kinematografii obok takich arcydzieł jak ,,Matango'' czy kultowego już dziś obrazu sf ,, Plan 9 from Outer Space'' .


użytkownik usunięty

Dla zainteresowanych :) :
http://www.youtube.com/watch?v=cEcK5Lxkg4Y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones