Film

Dinocroc vs. Supergator

2010 1 godz. 27 min.
2,4 874
oceny
2,4 10 874
463
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"id":"583538","linkUrl":"/film/Dinokrokodyl+kontra+supergator-2010-583538","alt":"Dinokrokodyl kontra supergator","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/35/38/583538/7374348.2.jpg"}
Po ucieczce z laboratorium genetycznego dwa olbrzymie gady sieją zniszczenie na Hawajach. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Pewnego dnia z mieszczącego się na Hawajach laboratorium uciekają dwa genetycznie zmodyfikowane zwierzęta. Jednym z nich jest stwór przypominający ogromnego aligatora, a drugi - wielkiego tyranozaura. Jason Drake (David Carradine) - dyrektor ośrodka badawczego - ogłasza operację mającą na celu schwytanie tych bestii. Przedsięwzięcie toPewnego dnia z mieszczącego się na Hawajach laboratorium uciekają dwa genetycznie zmodyfikowane zwierzęta. Jednym z nich jest stwór przypominający ogromnego aligatora, a drugi - wielkiego tyranozaura. Jason Drake (David Carradine) - dyrektor ośrodka badawczego - ogłasza operację mającą na celu schwytanie tych bestii. Przedsięwzięcie to stanowi wielki problem, bo zmodyfikowane genetycznie zwierzęta są przebiegłe i niebezpieczne, i nie dają się złapać. W końcu dochodzi do pojedynku między samymi stworami.

studio
New Horizons Picture
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Dinocroc vs. Supergator
inne tytuły
Starcie mutantów Polska
Dinokrokodyl kontra supergator Polska
Volcanic (tytuł roboczy) USA
Volcanic (tytuł roboczy) USA
Dinocroc vs. Supergator (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W scenie, gdy agent Mark Conrad poluje na dinokrokodyla z pokładu helikoptera, widoczne są dwa cienie śmigłowca. Drugi cień pochodzi od helikoptera ekipy filmowej.
W scenie pościgu za jeepem policjantka oddaje w stronę dinokrokodyla czternaście strzałów z rewolweru, który mieści 5-6 nabojów w komorze. W końcowej części filmu udaje jej się wystrzelić z sześciostrzałowca dziewięć razy.
W scenie pościgu za jeepem, dinokrokodyl nie odbija się ani w lusterku wstecznym, ani w rzece.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych