PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Wystawiając ocenę szukałem elementów, które mi się podobały i ... nie znalazłem niczego! Film wypadłby lepiej gdyby miał oryginalną, nową ścieżkę dźwiękową z jakimś jednym hitem disco polo, a nie oklepane piosenki. Ten tomek też mógłby bardziej przyłożyć się do playbacku bo wyszło sztucznie. Ogólnie nudno, nie śmiesznie, odradzam!

ocenił(a) film na 3
spy19

Niby ma to być parodia disco-polo lat 90' a muzyka to właściwie same nowości. Temat na scenariusz jest dobry, ale mogli z tego zrobić lekką komedię ale osadzoną rzeczywiście w latach 90' a nie jak ktoś to ujął surrealistyczny świat - nijak mający się do rzeczywistości - i to mnie najbardziej razi. Nie wiem czy już o tym pisałem ale moim zdaniem muzyka to akurat największy plus tego filmu mimo że nie zgadza się z "epoką", jak ktoś się wybrał na film disco-polo to na muzykę nie może narzekać - wiedział na co się pisze, a sam film po za niektórymi momentami, nie spodobał mi się - stąd ocena jaką dałem, ujdzie, ale drugi raz już bym na niego nie poszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones