PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 235
ocen
5,0 10 1 66235
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Disco Polo , kowboje ,golfiści z Pepeszami , kiepsko mówiący po polsku goście ,Kot , Urban , bez sensowny młyn To miało być świeszne ?

ocenił(a) film na 7
Flower_Flower

Poogladaj trochę kina, zacznie Cię bawić.
Hint: obczaj wątek o nawiązaniach.

ocenił(a) film na 2
Lemur78

Nawiązania w filmie to nic nowego, jest wiele komedii (parodii) które składają się w całości z tego typu rozwiązania. Stanowią jednak wspólną czytelną całość. Tu reżyser skorzystał z nawiązań ale z marnym skutkiem, są krótko mówiąc bezsensowne nie pasują mi do tematyki filmu i to miałem na myśli.

Flower_Flower

jak dla mnie ten film to porażka i to wielka

ocenił(a) film na 3
Flower_Flower

To chyba jeden z tych filmów, gdzie ewidentnie twórcy bawili się lepiej niż oglądający. Nie wiem kim jest ten Bochniak, i nie mam zamiaru zastanawiać się, co taki to autor miał na myśli. Szkoda czasu - na ten film, i na myślenie o nim.

ocenił(a) film na 1
Lemur78

Ja oglądam już ponad 30 lat "kina" i nie widzę w tym filmie nic śmiesznego. Jestem zniesmaczony że coś takiego w ogóle powstało.

ocenił(a) film na 2
smoke_city

Ostatnio ogladałem Soprano i tam zupełnie wyzbyci talentu filmowego mafiozi dzięki kasie, wykorzystując kilka tandetnych chwytów byli w stanie zrobić film co najwyzej mierny ale jednak na siebie zarabiający. Myślę że w Polsce sporo filmów powstaje w dokładnie ten sam sposób. Ten film jak na komedie ma jedną podstawową wadę. Jest absolutnie nie śmieszny. Właściwie to jest przydenny.

smoke_city

A ja się dobrze bawiłam. Forma i treść dopasowane idealnie do siebie

Flower_Flower

Ależ skąd to tylko nasza polska kinematografia XXI wieku.
Coraz bardziej rozrywkowa szmira.

ocenił(a) film na 4
Flower_Flower

No właśnie, w naszym kraju robi się tyle sztampowych i przaśnych filmów, zazwyczaj komedii zwykłych lub romantycznych, a tu jak na ironię film o disco polo taki przekombinowany. Żeby do takiego filmu wstawiać motywy z "Aż poleje się krew" i przede wszystkim "Funny Games"? Szkoda, że czegoś z "Listy Schindlera" nie zapodali.

Flower_Flower

Myślę że to film jednocześnie dla kinimaniakow. Wszystko co wpisałem to nawiązania do innych filmow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones