PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Sam fanem Disco Polo nie jestem(mimo iż w latach 90 często programy z muzyką chodnikową oglądałem). Pomysł ciekawy. Mam nadzieję że produkcja nie będzie gniotem. Nie sugeruję się ocenami innych, bo każda ocena(i moja jest wyłącznie subiektywna).

MstislavlSuzumebachi

Proponuję przeczytać mój temat: http://www.filmweb.pl/film/Disco+Polo-2015-716498/discussion/%C5%9Awietny+film,2 608935
Jak masz więcej pytań do zadaj je w tym wątku :p

ocenił(a) film na 5
MstislavlSuzumebachi

To film dla ludzi z dystansem, absurdalny, porodiujący tamte czasy, trochę odjechany. Jeśli nie cierpisz przy disco polo to też i nóżką potupiesz ;) Ja się na nim nie męczyłam. W sam raz na takie upiorne poniedziałkowe mroczne popołudnie. Z roześmianą gębusią wyszłam ja i wiatr mi już nie straszny. Przynajmniej było kolorowo :) Dałam 5. Ale bez naciągania.

majkalipcowa

Ja w oddzielnym wątku wyraziłam opinię- sądzę, ze warto - argumentaż moze być nawer recka na filmwebie, alo ta: http://film.org.pl/r/recenzje/disco-polo-65399/ ;)
Warto zobaczyć i nabrać własnego zdania

ocenił(a) film na 5
lusiencja

Fajna recenzja, świetne zdjęcia :) A i jeszcze te filmowe odniesienia do Funny games w Disco polo też były niezłe.

ocenił(a) film na 2
MstislavlSuzumebachi

heh śmieszny wątek :)

Tytuł Twojej wypowiedzi sugerowałby, że prosisz o radę ale dalej piszesz, że "nie sugerujesz się ocenami innych, bo każda ocena(i Twoja jest wyłącznie subiektywna)". Czyli rozumiem założyłeś wątek żeby podywagować sam ze sobą? :)

Abstrahując od mylnych komunikatów w Twojej wypowiedzi, film ODRADZAM !

crazypantera

Nic z tych rzeczy. Nikogo nie proszę o radę. Po prostu ciekawi mnie czy to będzie gniot czy coś lepsze. Powiedziałeś że nie warto. Twoje zdanie, które nie biorę pod uwagę przy mojej ocenie(gdyż tego filmu jeszcze nie widziałem).

ocenił(a) film na 2
MstislavlSuzumebachi

haha czyli miałem rację - założyłeś wątek żeby pogadać sam ze sobą :/

schizofrenia ma się widzę dobrze :D daj znać do jakich konkluzji dojdziecie tj. Ty i Ty oczywiście :P

crazypantera

Nie jestem schizofrenikiem, jakbyś miał wątpliwości. Schizofrenię to miał ten Magik z K44.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones