PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo
ocenił(a) film na 7
dam1lor

tak jest, on cofnął czas tym zegarkiem ;)

Michal17

To że cofnął czas to jest jasne. Pytam o logiczne uzasadnienie tego. Bo takie time travel ex machina to sobie można wsadzić w dooope. Nie oglądałem filmu zbyt uważnie więc zapytałem czy: jest to spójne z resztą filmu, czy zostało użyte wcześniej, czy jest jakieś wytłumaczenie skąd ma magiczny zegarek itd, itp. Bo jeśli nie ma w tym logiki, i jest to tylko jedyny pomysł scenarzysty na rozwiązanie krytycznej sytuacji, w którą sam się wpakował to niestety ale: nędzą, i film który mimo wszystko mógłbym uznać za - w pewien sposób - interesujący, sam się spuszcza w kiblu tą sceną.

ocenił(a) film na 8
dam1lor

To jest samo logiczne jak limuzyna z trabanta, wytrysk ropy, konne spotkanie bohaterów na pustyni czy jacht na stawie/ pod latającym balonem. Jeszcze jakieś pytania?

galateaa

No nie do końca. To o czym piszesz według mnie -choć faktycznie nie logiczne - znakomicie wpisywało w konwencję na pół bajkowego świata. A podróż w czasie ot tak bez wytłumaczenia to je.ane pójście na skróty i na dodatek - jak już się dowiedziałem - mające się nijak do reszty filmu.

ocenił(a) film na 7
dam1lor

To jest komedia to nie jest film na faktach nie warto puścić oko ;) przecież nawet ci ulizani golfiści to zaczerpnięty wątek z filmu "Funny Games" po co się nad tym zastanawiać i krytykować. To nie jest jakaś inteligentna komedia tylko komedia "komedia" :;

ocenił(a) film na 5
dam1lor

nie ma

ocenił(a) film na 7
dam1lor

Jest. Funny Games.

Lemur78

OK a mógłbyś rozwinąć bo nie widziałem tego filmu.

ocenił(a) film na 7
dam1lor

No to zobacz koniecznie. W skrócie - w "Funny Games" jest moment, gdzie jeden z bohaterów cofa taśmę (i tym samym czas) pilotem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones