PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Te dwa filmy sa o tematyce disco-polo i sa zrobione w gatunku komedii.Dla mnie zdecydowanie film Bochniaka jest szybsza akcja wiecej piosenek i epizody gwiazd disco-polo chociaz film Glinskiego tez byl swietny.Wiec wedlug was ktory film jest lepszy?

zegan333

Dla mnie Discopolo, technicznie i muzycznie i obsada tutaj mi bardzo pasowała.

ocenił(a) film na 9
Rozex54

Disco polo poniewaz jest bardziej kolorowy i piosenki sa wykonywane przez Kulig i Ogrodnika sa bardziej czyste niz w Kochaj i rob co chcesz.Ciekawe czy bedzie druga czesc?

DoktorLejdo

A wiesz co, wszytko możliwe, skoro taki sukces .

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Kulig lepsza niz Bujakiewicz

ocenił(a) film na 8
Rozex54

Ogrodnik swietny bardzo podobny do Martyniuka

zegan333

Tylko trochę ładniejszy... ;)

ocenił(a) film na 8
annaKoteczek

Wiesz tego nie chce oceniac czy ladniejszy ale jestem zaskoczony ze tak dobrze spiewal lepjej niz Rafalek w filmie Glinskiego

zegan333

To zdecydowanie, ja w ogóle zapomniałam o takim filmie.

ocenił(a) film na 9
Rozex54

Dla mnie Disco-polo bo tu mamy chopakow ktorzy chca cos osiagnac jako zespol i robia wszystko aby wszystko im sie zrealizowalo a w Kochaj i rob co chcesz Slawek Wisnik zostaje przez przypadek gwiazda wcale tego nie planowal i film jest bardziej powazny od Disco polo i watek milosny bardziej rozwiniety.

ocenił(a) film na 9
sador1991

W filmie Kochaj i rob co chcesz jest za duzo romansu

ocenił(a) film na 10
Rozex54

Uważam że Disco Polo jest dobre jak i Kochaj i rób co chcesz jednak lepszy klimat ma film Glińskiego za to Bochniak dodał więcej piosenek na ekranie.

ocenił(a) film na 1
zegan333

Kochaj i rób co chcesz lepszy tego Disco Polo nie dało się oglądać własnie wróciłam z kina takiego gniota to ja dawno nie widziałam raz co się zaśmiałam film żałosny

elektra83

Każdy ma prawo do wąłsnego zdania, ale słabe jest pisanie, ze film żałosny, kiedy zrealizowany jets pierwsza klasa. Może ci nie pasować humor czy muzyka, ale aktorsko, montażowo wszystko gra. Są dobre zdjęcia, dźwięk, konsekwentnie realizowana konwencja.

ocenił(a) film na 8
anitaKawenska

Jezeli ktos nie lubi muzyki disco polo to nie powinien ogladac tego filmu bo mu sie nie spodoba

zegan333

Ale dlaczego ja jestem umiarkowana fanką a film mi podpasywał samą stylistyka westernowo -bajkową , grą aktorską itp.

ocenił(a) film na 1
anitaKawenska

Aktorów lubię tutaj przyznaje racje że było ok .Ale humor mi nie pasował muzyka spoko chociaż za disco polo starymi hitami nie przepadam nowe hity lubię i czasami słucham B-Qll czy D-bomb albo Weekend lub Czadoman

ocenił(a) film na 9
elektra83

Największą wadą Disco polo jest to że akcja filmu dzieje się w latach 90 a są śpiewane piosenki współczesne i są bezmyślne odniesienia do filmów z Hollywood

ocenił(a) film na 9
anitaKawenska

Moze powstanie druga czesc

ocenił(a) film na 9
elektra83

Trafiona obsada jestem poztywnie zaskoczony gra aktorska wiec pod tym wzgledem Ogrodnik i Kulig lepiej zagrali niz Olbrychski i Buzek w filmie Glinskiego.

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Buzek i Bujakiewicz w Kochaj i rob co chcesz zagrali nedznie

ocenił(a) film na 10
elektra83

Wybieram się na Zenka ciekawe jak wyszło.

ocenił(a) film na 9
zegan333

Kupiłem go ostatnio razem z plyta gdzie sa piosenki w wykonaniu Ogrodnika i Kulig wydalem 45zl

ocenił(a) film na 9
sador1991

Pewnie go tez kupie ale nie wydam 45zl poczekam jak spadnie do 25 to wtedy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones