PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Bylem w kinie na ten film sala byla calkowicie pusta, a film bez sensu to nie byla zadna komedia nie ma nawet powodu zeby sie smiac fabula bez sensu naprawde nie bylo zadnego dobrego pomyslu na ten film. To jest dla mnie bardzo dziwne i naprawde nie potrafie tego zrozumiec jak w dzisiejszych czasach mozna kręcic takie beznadziejne filmy. naprawde totalne 0. Reżyser tego filmu byl chyba uposledzony umyslowo..... Śmieszne jest to jak mozna takie filmy w kinach puszczac. Wiem ze niektore filmy na tej stronie mają niskie oceny a tak naprawde są dobre, ale uwierzcie mi ten film jest naprawde bez sensu i oglądanie go jest tylko strata czasu

ocenił(a) film na 3
Davinciiiiiii

Ja też posłuchałem ludzi z forum (pisałem chyba w dniu premiery, czy zaraz po; pytałem czy warto pójść z Tatą) i się tylko niemiłosiernie wkurzyłem (zabrałem rodziców więc oni z resztą też). Film mi się nie spodobał, nie lubię tego typu muzyki i muszę przyznać że akurat ona jest najlepszym co może cię na tym filmie spotkać, chociaż całkowicie nie pasowała do epoki (bo w tamtych czasach disco było inne i trochę inaczej je wspominam).
W takich sytuacjach żałuje że nie dubbingują normalnych filmów, jak tu pójść ze starszymi osobami do kina kiedy oni nie mogą się skupić na czytaniu i oglądaniu w tym samym czasie (90% filmów z napisami - wszystkie poza bajkami i Polskimi). Ja osobiście wolę pójść na film z napisami ale starszym ludziom nie bardzo to odpowiada i chcąc, nie chcąc musiałem iść na kolejny żałosny Polski film.

ocenił(a) film na 8
maly_leju

No ja bym rodzicow nie zabrała na ten film, bo raczej wiem, zeby się w niego nie wczuli. Wiele osob nastawilo się na nie wiem jaką komedię, a to super baśniowo zrobiony film, surrealistyczny, mi się podobal, no ale każdy lubi co innego.

użytkownik usunięty
Davinciiiiiii

Ja film uważam za wybitny!Przezabawny,rewelacyjnie zagrany,kreatywne kostiumy,przepiękna scenografia,bawi się tą tematyką i mistrzowska muzyka.Wybitne polskie kino!

Już po twoim guście widać, iż takie gimbazjalne pseudofilmy jak Disco Polo są dla ciebie wybitne. Wybitne to są Scarface, Forrest Gump, czy Skazani na Shawshank, a nie taki chłam bez jakieś ciekawej, wciągającej fabuły jak to coś.

użytkownik usunięty
MrLuigi5577

widziałeś?

użytkownik usunięty

Widziałem inne super filmy jak Bogowie czy Wolf of wall street.

Bogowie to istne arcydzieło i genialny film o Relidze, natomiast "Wilczek" dobry, ale ciut przereklamowany (nudził mnie momentami). To mnie akurat cieszy, że takie typu filmy cię ciekawią, to akurat plus. Ale ty miej czasami godność człowieka i naucz się szanować zdanie innych. To że autor tematu ma odmienne od ciebie zdanie nie musi oznaczać, że się musisz z tym kłócić i ów user ma wyrobione własne zdanie. Nie wiem ile masz lat, ale musisz bardziej dojrzale pisać posty, bo jak tak dalej będzie, to spadniesz swoim poziomem na samo dno, jak nie będziesz szanować swojego rozmówcę i nikt cię tu na Filmwebie nie będzie lubił i uznają, żeś wychował się w patologii. Otwórz się na ludzi bardziej. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
MrLuigi5577

Dziękuję.

użytkownik usunięty

Wiem że tolerancja itp.Nie mnie jednak polecam ci obejrzeć Disco polo.

ocenił(a) film na 5
Davinciiiiiii

I przez takich debili jak ty ominął by mnie kawał polskiego kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones