PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Ocena

ocenił(a) film na 10

Zupełnie nie rozumiem tak niskiej noty, Od dobrych 10 może nawet 15 lat nie wszedł do kin tak dobry rozrywkowy film. W końcu ktoś przełamał kanon komedii romantycznych albo "alla gangsterek" z przygłupią akcją. Tutaj są dobre teksty, jest coś nowego, kolory, bajkowość, dobrze wykreowane postacie. Jeśli ktoś nie lubi Disco polo i tylko dlatego źle to ocenił to jest mi przykro. Film jest o spełnieniu marzenia a muzyka to tylko tło- dobre tło

ocenił(a) film na 10
pbentleyq

oczywiście rozrywkowy POLSKI film rozrywkowy (gdzieś umknęło)

pbentleyq

eee....Bękarty Wojny oceniłęś na 10 i Disco polo na 10??? a Requiem dla snu na 9???? czegoś nie ogarniam ...??

szasza

a ja rozumiem. Ocenia się przecież filmy kategoriami , a nie "jak leci". To tak jakbyś się dziwił, że ktoś pozytywnie ocenił hulajnogę i odrzutowiec. Da się je ocenić na 10 tylko oceniając ODDZIELNIE. Pozdrawiam wszystkich myślących.

ocenił(a) film na 10
magporeb_filmweb

Racja magporeb!
A film rewelka - dawno się już tak nie usmiałam na polskiej komedii!!!!

ocenił(a) film na 9
pbentleyq

I trzeba jeszcze dodać, że tam nie ma żadnej niepotrzebnej sceny, wszystko jest przemyślane, scenariusz perfekcyjny .
Historia kiczowata - oczywiście, ale przecież idealnie pasuje do filmu, który opowiada o najbardziej kiczowatych tekstach świata. Majstersztyk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones