PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716498}
5,0 66 287
ocen
5,0 10 1 66287
6,0 33
oceny krytyków
Disco Polo
powrót do forum filmu Disco Polo

Słabizna

ocenił(a) film na 2

Film ten oglądnąłem pod namową znajomych którym się kila lat temu spodobał ten film w kinach . Szczerze nic się nie trzyma kupy w tym filmie . Jako że od czasu do czasu posłucham sobie takiego typu muzyki gdyż jak to się mówi "I'm 90's Kid" to ten film to masakra . Zaczynając od z dupy przeskakiwań z polski do USA począwszy na muzyce . Jedyny Cover który mi się podobał to ten kiedy Laser wchodził do klubu na początku Cover piosenki " Pragnienie Miłości" zespołu Akcent reszta to jest masakra niby głowna postać wzorowana na Zenku Martyniuku a z dupy śpiewa inny repertuar . Skoro ten film miał być teoretycznie osadzony w latach 90tych gdzie na tej muzyce trzepali kasiorę to skąd do jasnej cholery Tomasz Niecik na początku O_O i dlaczego mimo że owy główny bohater jest jakowym filmowym "Zenkiem" to dlaczego idzie spotkać sceny gdy inny zespół nazywający się inaczej "Śpiewa" Piosenki Zenka ? Jakim cudem do cholery Jacht pływa po pustyni O_O .Dno i kilo mułu cieszę się że za ten film nie zapłaciłem ani grosza tylko oglądnąłem go online ... Jak dla mnie samego 2 gwiazdy mu wystawiłem a to tylko dlatego że : - Fajny Cover pragnienia miłości oraz Fiat 125p Jamnik W Cabrio (jako że lubuję się w polskich samochodach ) .... Dla każdego kto lubi czasem takie posłuchać takiego typu muzyki ad od tak to nie polecam tego filmu owy Cover można znaleźść na Youtubie a na film szkoda czasu ...

Macfly_FSO

No i co ja mam ci dać? Łapka w górę czy w dół?
Dałeś 2 to dobrze, ale wypisujesz takie potworne kretyństwa.....


Swoja drogą, zabawne jest to, że film dla idiotów nie trafia do idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones