PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842903}

Disco

4,1 311
ocen
4,1 10 1 311
4,5 2
oceny krytyków
Disco
powrót do forum filmu Disco

Ileż można słuchać bełkotu o Jezusie i że wiara wszystkich wyzwoli. Strasznie to było męczące, szczególnie że już po 20 minutach było wiadomo jakie to pustosłowie, mające tylko na celu pranie mózgów. Ważny temat, który pokazuje niszczącą siłę, hipokryzję, manipulację ekstremizmów religijnych. Ludzie w nie uwikłani albo wręcz zmuszeni, bo w takiej rodzinie się wychowują, skazani są na kompletną samotność, niezrozumienie i brak pomocy. Nikogo nie obchodziło, że Miriam ma depresję, bulimię, zdecydowała się na próbę samobójczą. Nikt z nikim nie rozmawia, nie ma tam żadnej komunikacji, żadnego wsparcia. Są tylko bogobojne frazesy jak hasła reklamowe. Obrzydliwy, niszczący ludzi świat. Wylęgarnia zaburzeń emocjonalnych i chorób psychicznych.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Można się wychowywać w katolickiej rodzinie a potem będąc dorosłym iść własną drogą bez całej tej szopki pedofilów w czarnych sukienkach bo gdyby Bóg istnisł to nie umierałoby tak dużo ludzi jak teraz;(

ocenił(a) film na 5
Justyna_Rebisz

Oczywiście. Niestety niektórzy nie mają na to siły, bo są słabsi psychicznie, bardziej zależni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
zhangzy

Ale film jest o katolickiej rodzinie i do tego się odnoszę. Nie uważam, żebym swoim wpisem wnosiła jakąkolwiek nienawiść, ale ty swoimi wyzwiskami - owszem tak.

Agatonik

Twoje wyzwiska --- bełkot o Jezusie , wiara i wyzwolenie bełkot , że to pustosłowie mające prać mózgi .
Jedyne co jest warte uwagi to ekstremizm .
Warto jednak było dodać że ekstremizm nie jest słowem skonstruowanym jedynie w odniesieniu do religii
Gdyby ludzie się tak przejmowali innymi nie było by tak wiele zła .
Poznałem też kilka osób którzy mieli przejeb.. a wychowywali się w tzw. normalnych rodzinach . Ty na pewno też .
Jak chcesz wskazać jakieś zło to wskazuj konkretne nie obarczając tym złem wszystkich.
Fanatyzm religijny w tym konkretnym przykładzie , tej konkretnej rodziny i tyle i wpływ jego na tą osobę . Jeżeli przeżywała jakiś ból ( bo oglądałem tylko kawałek filmu ,tu chciałem zobaczyć ocenę ) nie wiem , była więziona to automatycznie zasady katolicyzmu zostały złamane .
Jeżeli chodzi o łamanie zasad czy nawet niedostrzeganie ich łamania mają tak wszyscy ludzie w ekologii , że jestem dobrym człowiekiem , czy wierze . To normalne , byle by nie popaść w ekstremizm przekonań i czynów.
Atakowanie całego systemu określonych wartości to mi się w tym przypadku nie podoba .

ocenił(a) film na 6
Quadrath

Twój komentarz chyba z automatu został wywalony bo widzę go w meilu a nie tutaj . Może dla tego że jesteś fanatyczką pełną ślepej nienawiści nie różniącym się od tych których potępiasz . Chodzi o ekstremizm poglądów piszę to bo na pewno trudno tobie to załapać kim jesteś i o czym piszesz . Po za tym na pewno nie łapiesz że potępiasz cały system i wszystkich ludzi o tych poglądach nie ekstremizm . Inna sprawa to że religia nigdy nie stoi w kontrze do nauki . Według wiary wszystko to dzieło Boga więc nauka zajmuje się badaniem jego dzieła. No ale by to ocenić trzeba mieć jakieś pojęcie o nauce i naukowcach klasy światowej którzy nie odrzucali swojej wiary a dla czego trochę się poucz. Mikołaj Kopernik ja pierd... ilu współczesnych .
--No ale ja wierzę w naukę nie w Boga .
_ ok. a gdzie pracujesz?
-szlachta nie pracuje !.
- ok. hmm. stolica Bułgarii .
- eeeeeeeee Rumunia ehahehhhah .
Takie jest pojęcie sporej ilości ludzi na temat w który według nich wierzą . Podejrzewam że twoja wiedza także jest na takim poziomie .
Masz ekstremistyczne poglądy to moja ocena twojego wpisu jesteś tym co potępiasz. Koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones