PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629797}

Dla ciebie wszystko

The Best of Me
7,3 79 351
ocen
7,3 10 1 79351
3,3 3
oceny krytyków
Dla ciebie wszystko
powrót do forum filmu Dla ciebie wszystko

Mdły

ocenił(a) film na 5

Nie będę ukrywać, że lubię czasem się "odmóżdżyć" przy jakimś romansidle, uronić pare łez, jak większość kobiet zapewne. Niektóre ekranizacje Sparksa przypadły mi do gustu (prym wiedzie zdecydowanie "Pamiętnik", ale tu też wielka zasługa aktorów), inne zaś nie, cóż więc? Z mieszanymi uczuciami zasiadłam przed telewizorem i się zawiodłam... Film mdły i do bólu przewidywalny, a mogło być tak ciekawie. Ogólnie już od samego początku ich romans wydawał mi się jakiś bez wyrazu. To głownie Amandzie zależało na tym związku, to ona go podrywała, biegała za nim i w końcu sama przyszła do łóżka nago, podając się jak na tacy. Dawson był ciągle nieobecny, obojętny, tak bardzo ją kochał, a nawet nie chciał się z nią zobaczyć będąc w więzieniu, bez sensu... Ja nie wiem czy na miejscu Amandy potrafiłabym przez 21 lat wciąż kochać tego mężczyznę, który mnie olał i zostawił, a po latach paść mu w ramiona z utęsknieniem. Myślę, że czas dziala tutaj na niekorzyść takich romansów. Było to pokazane w "Pamiętniku", ale ich miłość była wiarygodna, oni się kochali i było to widać na każdym kroku, poza tym minęło chyba 5 lat od ich spotkania, a nie 21! Uważam też, że głowna bohaterka po swoich przeżyciach powinna skończyć z depresją i silną chorobą umysłową- kto widział tyle nieszczęść, tyle zgonów i tyle strat w swoim życiu? Film ocenie więc na 5, bo powiedzmy, że jest do obejrzenia w nudny, samotny wieczór. Natomiast ja nie uroniłam ani jednej łzy, choć serca z kamienia nie mam :)

TomorrowlanD1991

Rodzina z jakiej sie wywodzil wplynela na jego osobowosc. Zawsze jest tak,ze to kobieta wybiera mezczyzne. To, ze nie chcial jej widywac w wiezieniu to najwiekszy dowod milosci jaki mogl jej go dac, nie chcial jej psuc zycia.

TomorrowlanD1991

Serio? Postaraj się pomyśleć następnym razem na filmie... Główny bohater po pierwsze był po prostu zamknięty w sobie i nieśmiały, do tego chciał ja chronić przed swoją rodziną, na prawdę myślisz, że ludzie z patologicznych rodzin z uśmiechem na twarzy opowiadają o tym co przeżyli i robią to szybciutko po poznaniu obcej osoby? Odmowa widzem była próbą ratowania jej życia. Sprawa z psychiką bohaterki -nie każdy jest taki sam, to, że Ty może byś się załamał, nie znaczy, że ktoś inny też. Więcej zrozumienia życzę i empatii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones