PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164641}
7,1 6 111
ocen
7,1 10 1 6111
7,1 12
ocen krytyków
Do ciebie, człowieku
powrót do forum filmu Do ciebie, człowieku

Moze tez jestem pokrecona, ale uwielbiam kino takie jak to. Ci ludzie błakający się i mowiacy do przypadkowych osob, rozwalaja.Szary, smutny obraz rzeczywistosci wielu z nas. Scena z fryzjerem i krzesłem elektrycznym za zbicie zastawy stołowej - rewelacyjne!. Oglądałam z zadumą, dziwny film naprawdę! :)

golkas0

Ja na pewno jestem pokręcony i... kocham takie właśnie, jak to, skandynawskie kino. Serdecznie pozdrawiam!

voleon

kocham kino skandynawskie, wszystkie filmy :)))) w amerykańskim już wszystko było, nie da sie juz oglądać nowych produkcji, a skandynawskie wymiata

ocenił(a) film na 10
golkas0

Ja też jestem pokręcony i polecam Ci ,,Dom wariatów"- film już naszej, rodzimej produkcji, czyli pierwsza część losów Adasia Miauczyńskiego(młody Marek Kondrat^^)
Dom Wariatów pokazuje relacje między Adasiem a jego rodzicami (Tadeusz Łomnicki i Bohdana Majda). Dialogi ubóstwiam, a gra Majdy i Łomnickiego mnie zniszczyła! ;)

Polecam
Polecam
Polecam!

eolsen68

Oj tak, Majda i Łomnicki tam są rewelacyjni. A Majda o mały włos by nie zagrała. Z roli 2 tygodnie przed zdjęciami zrezygnowała Śląska, odmówiła też Mikołajska.

golkas0

Dołączam do klubu pokręconych i zakręconych, nakręconych i przekręconych. Cały tryptyk baaardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones