film

Do potomnego

2004
51m
7,1 96
ocen
7,1 10 1 96
Będzie to film o Pamięci, jaką noszą w sobie nie tylko uczestnicy tragicznych wydarzeń z lat 1939- 1945, ale i następne pokolenia Polaków. Bo Mit walki o wolność, jako... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Do potomnego zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Będzie to film o Pamięci, jaką noszą w sobie nie tylko uczestnicy tragicznych wydarzeń z lat 1939- 1945, ale i następne pokolenia Polaków. Bo Mit walki o wolność, jako wartości wyższej niż życie i wszelkie dobra materialne, a także Ofiara poniesiona w Powstaniu Warszawskim przez Miasto i Jego Mieszkańców są, zdaniem piszącego te słowa, kamieniem węgielnym odzyskanej w 1989 r. Niepodległości.

studio
Agencja Produkcji Filmowej (współfinansowanie) / Agencja Scenariuszowa (współfinansowanie) / Fundacja Filmowa Armii Krajowej (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Do potomnego
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gdzie ten film można zobaczyć ?

Czy ktoś wie, gdzie można obejrzeć/dostać ten film?

super

ocenił(a) film na 10

lubie wojenne historie, tym razem bohaterami są słynni poeci, którzy debiutowali podczas okupacji. Świetny Janusz Radek, który także śpiewał.

tytuł uegł zmianie

ocenił(a) film na 8

16 sierpnia 2004 jedynka wyemitowała ten film,ale pod innym tytułem! "Pamiętnik" było tyt. roboczym! Ostatecznie ten film to "DO POTOMNEGO". :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem