PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 830
ocen
6,5 10 1 28830
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

Piękny i przejmujący. Jego twórcy nie założyli z góry, że musi chwytać za serce i wyciskać łzy - to największy walor filmu. Cudowny jest klimat tej historii, zupełnie jakby opowiadał wszystko szeptem ktoś siedzący obok. Miłość pokazana została tutaj tak prawdziwie i tak nienachalnie, że każdy kto kochał, nie będzie umiał uciec od wzruszeń. Ale również od gniewu i pogardy.

Poza tym świetnie dobrani aktorzy. Pary głównych bohaterów nie zamieniłbym na nikogo innego. Wszystkich z drugiego planu bije jednak Jennifer Lawrence. Scenę, w której zaczyna płakać, będę pamiętał bardzo długo.

ocenił(a) film na 8
Careca_86

Piękna opinia. Powiedz mi co sądzisz o zakończeniu?

ocenił(a) film na 8
igrzyska_smierci

Bałem się przez cały czas, że zakończenie ucieknie w banał. Ale skończyło się na obawach. Ostatnie kadry nie były ani infantylne, ani sztucznie pompatyczne. Zupełnie jakby wszystko działo się za ścianą obok. Wydaje mi się, że tylko takie historie zapadają w pamięć i pozwalają do siebie wracać...

ocenił(a) film na 5
Careca_86

Oni byłi każde za swoją ścianą, ani chwili intymności, magii. Nie było do czego wracać, amen. Nie wróżę im dobrych spokojnych lat. Jak coś się skiepści, będą bzykać i zawracać głowę niewinnym ludziom.

ocenił(a) film na 7
Careca_86

Zakończenie dziwne. Niby razem a jednak nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones