PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018054}
plakat filmu Dobry opiekun

Dobry opiekun

The Good Nurse
6,4 12 032
oceny
6,4 10 1 12032
3 384
chce zobaczyć
5,4 5
ocen krytyków
Dobry opiekun
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Amy jest pielęgniarką o dobrym sercu i samotną matką zmagającą się z poważną chorobą serca, lecz nocne zmiany na OIOM-ie doprowadzają ją do kresu sił fizycznych i psychicznych. Niespodziewanie otrzymuje pomoc w postaci Charliego – wrażliwego pielęgniarza, który zaczyna pracę na jej oddziale. Podczas wspólnie przepracowanych nocy tworzyAmy jest pielęgniarką o dobrym sercu i samotną matką zmagającą się z poważną chorobą serca, lecz nocne zmiany na OIOM-ie doprowadzają ją do kresu sił fizycznych i psychicznych. Niespodziewanie otrzymuje pomoc w postaci Charliego – wrażliwego pielęgniarza, który zaczyna pracę na jej oddziale. Podczas wspólnie przepracowanych nocy tworzy się między nimi więź przyjaźni i po raz pierwszy od dawna Amy zaczyna wierzyć w pomyślny los dla siebie i swoich córek. Jednak seria tajemniczych zgonów pacjentów doprowadza do wszczęcia śledztwa, w którym Charlie jest głównym podejrzanym. Amy musi zaryzykować życie i bezpieczeństwo dzieci, by odkryć prawdę.

Dobry opiekun
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2022-09-08T09:24:48 https://fwcdn.pl/webv/24/73/62473/62473.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/154/10018054/Dobry_opiekun___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Dobry opiekun zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Charles Graeber (książka)
studio
FilmNation Entertainment / Protozoa Pictures
tytuł oryg.
The Good Nurse
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.