PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766067}

Dobry sąsiad

The Good Neighbor
5,9 3 243
oceny
5,9 10 1 3243
Dobry sąsiad
powrót do forum filmu Dobry sąsiad

Staruszek w scenie z umierającą żoną kupuję jej prezent w postaci dzwoneczka tak by ta nie musiała wzywać go w razie potrzeby tylko zadzwoniła.

Po śmierci żony - starzec nie bał się efektów "nawiedzenia" bo myślał, że to żona daje mu sygnały z zaświatów, że o nim pamięta.Dlatego też kiedy po raz ostatni zobaczył dzwonek w pokoju zrozumiał to jako znak od żony, że go potrzebuje... dlatego strzelił sobie w głowę.

Polecam ponownie ale dokładniej obejrzeć film.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
gryzzli87

Wydaje mi się, że każdy to zrozumiał!

ocenił(a) film na 4
gryzzli87

To że ktoś nisko oceniał nie znaczy że nie zrozumiał. Czasem nawet może być odwrotnie.

gryzzli87

To akurat było oczywiste. O wiele bardziej ciekawa i symboliczna jest scena wychodzenia chłopaków z sali sadowej i budynku sądu.

Axis

Chłopak mówił, że zrobi wszystko dla miliona wyświetleń, po jego minie na końcu widać, że zdobył co chciał.

ocenił(a) film na 6
gryzzli87

ocena 10 dla tego filmu bo zrozumiałeś o co chodziło z dzwoneczkiem....

panwuy

Aż się zaśmiałam jak to przeczytałam ;)

ocenił(a) film na 6
gryzzli87

Idąc tym tokiem myślenia... To każdy zrozumiały film zasługuje na 10?

gryzzli87

Dzięki za spojler geniuszu

ocenił(a) film na 5
gryzzli87

Nie dokońca zrozumiałeś. Dzwoneczek to przecież Julia Roberts, a jak ją wpasować w film to już sam musisz do tego dojść. Gwarantuję Ci, że jak skumasz podniesiesz ocenę do 15.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones