Odtwórz Zwiastun nr 1 2:09
Film

Good People

2014 1 godz. 30 min.
5,4 6 189
ocen
5,4 10 6189
3 920
chce zobaczyć
{"id":"562579","linkUrl":"/film/Dobrzy+ludzie-2014-562579","alt":"Dobrzy ludzie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/25/79/562579/7664510.2.jpg"}
Tom i Anna kradną pieniądze znalezione u swojego sąsiada, po czym wpadają w poważne tarapaty. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Dobrzy ludzie
Dobrzy ludzie (2014) Zwiastun nr 1 2:09
Dobrzy ludzie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Pewnego dnia Tom ([person=45637]James Franco[/person]) i Anna ([person=9605]Kate Hudson[/person]) odkrywają, że mężczyzna, który wynajmował od nich dom, nie żyje. Wśród pozostawionych przez niego rzeczy znajdują torbę wypełnioną po brzegi banknotami. Nie zastanawiając się zbytnio, postanawiają zatrzymać pieniądze. Decyzja ta okaże się brzemienna w skutkach, ściągając na nich zainteresowanie niezwykle podejrzliwego detektywa ([person=2637]Tom Wilkinson[/person]) oraz przestępców, do których należała pochodząca z rabunku kasa.

Pewnego dnia Tom (James Franco) i Anna (Kate Hudson) odkrywają, że mężczyzna, który wynajmował od nich dom, nie żyje. Wśród pozostawionych przez niego rzeczy znajdują torbę wypełnioną po brzegi banknotami. Nie zastanawiając się zbytnio, postanawiają zatrzymać pieniądze. Decyzja ta okaże się brzemienna w skutkach, ściągając na nichPewnego dnia Tom (James Franco) i Anna (Kate Hudson) odkrywają, że mężczyzna, który wynajmował od nich dom, nie żyje. Wśród pozostawionych przez niego rzeczy znajdują torbę wypełnioną po brzegi banknotami. Nie zastanawiając się zbytnio, postanawiają zatrzymać pieniądze. Decyzja ta okaże się brzemienna w skutkach, ściągając na nich zainteresowanie niezwykle podejrzliwego detektywa (Tom Wilkinson) oraz przestępców, do których należała pochodząca z rabunku kasa.

na podstawie
studio
Film 360 / Film i Väst (koprodukcja) / Filmgate Films (koprodukcja) / Więcej...
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Good People
inne tytuły
Dobrzy ludzie Polska
Więcej...
Jessica Chastain otrzymała propozycję zagrania głównej roli w filmie, ale odrzuciła ją z powodu konfliktu w grafiku.
Zdjęcia do filmu powstawały w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 3/10

  Sonik1976 ocenił(a) film na 3

  Ten film to tragedia. Jest tak naiwny, plytki i infantylny, ze az oczy bola. I nie chodzi tu o ostukany motyw przywlaszczenia cudzych pieniedzy, ale o zero napiecia, dramaturgii i... fatalna gre aktorska. Po K. Hudson nie spodziewalbym sie wiele, ale J.Franco jest w tym filmie beznadziejny! Zero mimiki, przez caly ... więcej

 • Hmmyyy

  cleousia ocenił(a) film na 5

  Nic nowego. Napięcie niby jest, ale jakos go brak... Liczyłam na wiecej...

 • Płytki grób i Kevin sam w domu

  wmbco ocenił(a) film na 5

  Za dużo tu wtop i jakiś "pomyłek" bohaterów. Wiele rzeczy jest tak infantylnych, że aż boli. Nie chce mi się ich wymieniać, bo odstraszę pewnie sporo ludzi, zwracam jedynie uwagę. :)

  3
  • "Kevin sam w domu" dla dorosłych.

   ElizabethRegina

   Ot co.

  • 6/10

   welna23 ocenił(a) film na 6

   Scenariusz dość oklepany , ale w tej odsłonie wyszło ciekawie i interesująco . Przede wszystkim film nie nudzi , a to zasługuje już na ocenę co najmniej 5/10.Polecam nie wybrednym kino-maniakom .

   3