film

Dobrzy ludzie

Good People
2014
1h 30m
5,4 6 432
oceny
5,4 10 1 6432
Tom i Anna kradną pieniądze znalezione u swojego sąsiada, po czym wpadają w poważne tarapaty. więcej mniej
Dobrzy ludzie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Dobrzy ludzie
Zwiastun nr 1
nr 1 2014-05-10T12:55:02 https://fwcdn.pl/webv/34/45/33445/dobrzy.33445.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/79/562579/good_people_official_trailer__2014__james_franco__kate_hudson_hd.vp9.720p.webm

Pewnego dnia Tom (James Franco) i Anna (Kate Hudson) odkrywają, że mężczyzna, który wynajmował od nich dom, nie żyje. Wśród pozostawionych przez niego rzeczy znajdują torbę wypełnioną po brzegi banknotami. Nie zastanawiając się zbytnio, postanawiają zatrzymać pieniądze. Decyzja ta okaże się brzemienna w skutkach, ściągając na nichPewnego dnia Tom (James Franco) i Anna (Kate Hudson) odkrywają, że mężczyzna, który wynajmował od nich dom, nie żyje. Wśród pozostawionych przez niego rzeczy znajdują torbę wypełnioną po brzegi banknotami. Nie zastanawiając się zbytnio, postanawiają zatrzymać pieniądze. Decyzja ta okaże się brzemienna w skutkach, ściągając na nich zainteresowanie niezwykle podejrzliwego detektywa (Tom Wilkinson) oraz przestępców, do których należała pochodząca z rabunku kasa.

na podstawie
Marcus Sakey (książka)
studio
Film 360 / Film i Väst (koprodukcja) / Filmgate Films (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Good People
inne tytuły
Jessica Chastain otrzymała propozycję zagrania głównej roli w filmie, ale odrzuciła ją z powodu konfliktu w grafiku.
Zdjęcia do filmu powstawały w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

3/10

ocenił(a) film na 3

Ten film to tragedia. Jest tak naiwny, plytki i infantylny, ze az oczy bola. I nie chodzi tu o ostukany motyw przywlaszczenia cudzych pieniedzy, ale o zero napiecia, dramaturgii i... fatalna gre aktorska. Po K. Hudson nie spodziewalbym sie wiele, ale J.Franco jest w tym filmie beznadziejny! Zero mimiki, przez caly film...

więcej

Za dużo tu wtop i jakiś "pomyłek" bohaterów. Wiele rzeczy jest tak infantylnych, że aż boli. Nie chce mi się ich wymieniać, bo odstraszę pewnie sporo ludzi, zwracam jedynie uwagę. :)

Hmmyyy

ocenił(a) film na 5

Nic nowego. Napięcie niby jest, ale jakos go brak... Liczyłam na wiecej...

Ot co.

6/10

ocenił(a) film na 6

Scenariusz dość oklepany , ale w tej odsłonie wyszło ciekawie i interesująco . Przede wszystkim film nie nudzi , a to zasługuje już na ocenę co najmniej 5/10.Polecam nie wybrednym kino-maniakom .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones