Kate Hudson I

Kate Garry Hudson

7,6
15 635 ocen gry aktorskiej
Kate Hudson I
Jest córką Goldie Hawn i muzyka Billa Hudsona. Jednak za swojego ojca uważa wieloletniego przyjaciela Goldie Hawn, Kurta Russela, który zamieszkał z jej rodziną, gdy miała trzy lata. Matka chciała, żeby Kate po ukończeniu szkoły średniej poszła na studia na Uniwersytet Nowojorski. Kate wybrała jednak karierę aktorską. Debiutowała w 1998 roku w filmie "Desert Blue".

W dwa lata po debiucie za rolę w "U progu sławy" Camerona Crowe'a otrzymała Złotego Globa. Początkowo rolę, która przyniosła Hudson popularność, miała zagrać Sarah Polley. Gdy jednak okazało się, że Polley musi zrezygnować ze względu na inne projekty, Crowe nosił się nawet z rezygnacją z filmu. Hudson przekonała go jednak, że nie pożałuje jeśli postawi na nią. W 2000 roku wystąpiła także w "Dr T i kobiety" Roberta Altmana.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 19 kwietnia 1979

miejsce urodzenia: Los Angeles, Kalifornia, USA

wzrost: 168 cm

Złoty Glob
Zdobyła Złoty Glob, 5 innych nagród oraz 23 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Chris Robinson (31.12.2000 - 25.10.2007, rozwód), syn Ryder Russell (ur. 07.01.2004)
Jej rodzicami są Goldie Hawn i Bill Hudson.
Odrzuciła rolę Mary Jane - dziewczyny Petera Parkera w filmie "Spider-Man", by zagrać w filmie "Cena honoru". Ostatecznie angaż otrzymała Kirsten Dunst.
Ma brata Olivera oraz troje rodzeństwa przyrodniego: Emily Hudson, Zachary'ego Hudsona i Wyatta Russella.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

których mama jest nie wątpliwie gwiazdą kina , sama ma równiez ciekawy dorobek artystyczny a przy tym wszystkim nigdy nie widziałem jej by się nadymała , robiła z siebie buofna itd z tej sytuacji , wręcz przeciwnie , jak się ją ogląda na ekranie to az chce się ja przytulic .

Za wysoka średnia, już nie wiem czy ona jest dobrą aktorką, która gra w kiepskich filmach czy kiepską aktorka, która gra w kiepskich filmach

No i aktorka dobra. Powodzenia Kate!

taka, że ma się wrażenie, że nawet łyknęła by browara z Tobą i na bibę poszła;) słodka jest:)

Przecież to ta z reklam playa :D