PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616619}

Dokąd teraz?

Et maintenant, on va où?
7,4 6 211
ocen
7,4 10 1 6211
6,0 2
oceny krytyków
Dokąd teraz
powrót do forum filmu Dokąd teraz?

Film o solidarnosci kobiet muzulmanek i chrzescijanek ktore na wszelkie sposoby (czasami
ponizej pasa) staraja sie utrzymac pokoj w malej wiosce. Swietnie obsadzone i zagrane
role. Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
mirek_33

Mogę wiedzieć, gdzie miałeś okazję obejrzeć ten film? Poluję na niego już od kilku tygodni.

ocenił(a) film na 8
Miiia

W Brukseli :/ Przyznam, ze szukalem mozliwosci sciagniecia tego filmu ale ostatecznie stwierdzilem, ze trzeba wspierac takie kino.

ocenił(a) film na 8
mirek_33

Zgadzam się, tylko niestety polscy dystrybutorzy mi tego nie ułatwiają. :)

Miiia

Miiia- czy udało Ci się 'ustalić w jaki sposób można ten film obejrzeć' ?? :)

a Polscy dystrybutorzy chyba o tym filmie zapomnieli ;)

ocenił(a) film na 8
lidokaina

No jak Wy mozecie!!! :) poszukam na stronach francuskich i jakby cos dam znac.

mirek_33

merci :)

wierz, mi, że szaloną przyjemnością powędrowałabym na ten fil do kina, ale nie było- nie ma- i nie zapowiada się, że będzie więc trzeba sobie jakoś radzić:)

a za poszperanie w necie będę wdzięczna bom nie francusko języczna i trochę mnie to przerasta...

ocenił(a) film na 8
lidokaina

Niestety nic nie udało mi się znaleźć. Szukam, szukam i nic! Praktycznie za każdym razem trafiam na trailery, ewentualnie bardzo krótkie fragmenty. Chyba muszę przestać, bo to wywołuje we mnie jeszcze większą chęć obejrzenia filmu w całości. :)
Niestety dystrybutorzy zawiedli, a francuski nie jest moją najmocniejszą stroną, więc jeśli udałoby Wam się coś znaleźć, będę bardzo wdzięczna. :)

ocenił(a) film na 8
Miiia

Troszke cierpliwosci, jeszcze nie widzialem oficjalnie wydanego filmu np. na DVD. Mysle, ze jak sie wyda :) to zarazem bedzie tez premiera w sieci.

ocenił(a) film na 8
mirek_33

Tak, masz rację. W takim razie uzbrajam się w cierpliwość. :)

ocenił(a) film na 8
Miiia

Niczego ne znalazlem w necie (troche slabo szukalem) ale mozesz juz wybrac sie do kina. :)

ocenił(a) film na 8
mirek_33

Ja mam film, ale nie mam napisów :/ Poszukajcie przez filestube.

ocenił(a) film na 8
astrid_broxx

idź do kina.

ocenił(a) film na 8
mirek_33

Spokojnie, zachowałam honor i wybrałam się do kina.:) Naprawdę warto było czekać, nie zawiodłam się. Mimo wszystko dzięki za pomoc w szukaniu po sieci. :)

ocenił(a) film na 9
mirek_33

Moim zdaniem film ma jakiś przekaz i jest dobry .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones