PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616619}

Dokąd teraz?

Et maintenant, on va où?
7,4 6 210
ocen
7,4 10 1 6210
6,0 2
oceny krytyków
Dokąd teraz
powrót do forum filmu Dokąd teraz?

Typ filmu

ocenił(a) film na 7

Hej, pytanie do osób, które widziały film - czy nadaje się od dla osoby starszej, nie ma w nim zbyt drastycznych/przygnębiających scen? Chcę zabrać babcię do kina na coś raczej pogodnego, ciepłego - bardzo rzadko gdzieś wychodzi i nie chciałabym jeszcze jej zdołować :)

ocenił(a) film na 6
Ilana

SPOILERY
Zdecydowanie NIE. Fabuła opiera się od pewnego momentu - od zabicia syna chrześcijanki przez muzułmanów - na akcji podjętej przez sąsiadki zrozpaczonej matki, mającej na celu powstrzymanie brata zabitego chłopca i innych mężczyzn z wioski przed zemstą za tę niepotrzebną śmierć.
Babci rzadko chodzącej do kina polecałabym raczej coś w stylu Nietykalnych :).

ocenił(a) film na 7
potasznia

Dzięki!
Też się właśnie zastanawiałam nad Nietykalnymi, oceny są tak dobrze że sama jestem ciekawa tego filmu - chyba na to się wybierzemy :)

ocenił(a) film na 7
Ilana

Ja natomiast poleciłabym Twojej babci poprzedni film tej reżyserki- "Karmel". Jest znacznie bardziej wesoły, nie są poruszane tematy wojny i śmierci, przedstawia codzienne życie grupki przyjaciółek z Bejrutu- po prostu lekki i pogodny filmik, w sam raz do wspólnego obejrzenia:) "Dokąd teraz' , owszem, zawiera sporo scen humorystycznych, ale jest to raczej taki śmiech przez łzy.

ocenił(a) film na 7
talisa

Dzięki! Niestety w Poznańskich kinach nie grają tego filmu, więc chyba pójdziemy na Nietykalnych, a Karmel obejrzymy sobie domu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones