PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616619}

Dokąd teraz?

Et maintenant, on va où?
7,4 6 207
ocen
7,4 10 1 6207
Dokąd teraz
powrót do forum filmu Dokąd teraz?

Idąc do kina nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Pozornie temat wydawał się
dość trudny, bo o religiach gdzieś na bliskim wschodzi. Ale po seansie muszę przyznać że
film mnie pozytywnie zaskoczył. Świetnie zagrany i pokazany problem, a przy tym zabawne
sytuacje i teksty. Na filmie się bawiłam świetnie, a do tego została przekazana ważna treść
odnośnie religii. Tak więc każdemu gorąco polecam film, bo naprawdę warto!!!

ocenił(a) film na 10
aniolek_266

Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów, jakie widziałam. Tez miałam mieszane uczucia idąc do kina, ale szybko moje wątpliwości rostały rozwiane. Fantastyczna gra aktorska, niepospolita fabuła, świetna gra aktorska. Jedyne, co mi nie pasowało, to niedokończony wątek miłosny, bo właściwie wszystko inne trzymało się kupy. POLECAM!

ocenił(a) film na 6
maartosz

Zgadzam się co do wątku miłosnego, szkoda, że nie dowiedzieliśmy się co dalej z Amal i Rabithem. Chociaż z drugiej strony nierozwiązanie wątku łamie schemat i sztampę (co lubię), w większości filmów w (lub chwilę po) kulminacyjnym momencie wyznaliby sobie uczucie, a tu... nic z tego - nadaje to realizmu, bo życie nie działa zgodnie z filmowym schematem ;) Pewnie dalej posyłali sobie ukradkowe spojrzenia, nie mając odwagi czy pewności jak, i czy, to popchnąć.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
aniolek_266

Wspaniały film, polecam!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones