Dom Frankiego

Frankie's House

1992 3 godz. 5 min.
6,7 129
ocen
6,7 10 129
124
chce zobaczyć
{"type":"film","id":112583,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Frankie%27s+House-1992-112583/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dom Frankiego
  • Axel ocenił(a) ten film na: 8

    W mojej ocenie znajduje się w ścisłej czołówce! Opowieść o tym jak na wojnie w Wietnamie radzili sobie dziennikarze, korespondenci i fotoreporterzy. Okrucieństwo wojny jest tu pokazane lepiej niż w niejednym filmie. A z pewnością produkcja ta jest duuużo lepsza od osławionego tak bardzo "Plutonu" (a jako ciekawostkę warto dodać, że Kevin Dillon zagrał w obu tych filmach, w obu w głównych rolach). Film jest naprawdę bardzo krwawy, nie brak tu scen okaleczenia żołnierzy np. po wdepnięciu na minę itp. Jak również przerażająca scena z oczami Tima Page'a w szpitalu, po tym jak oberwał po wybuchu granatu.
    Szkoda, że film ten jest tak rzadko emitowany. Wczoraj został nadany na kanale TV Silesia o godzinie 20:30 i zupełnie przypadkiem na niego natrafiłem. Z czystym sumieniem wystawiam ocenę 8/10.

  • Axel też uważam ten serial za jeden z najciekawszych obrazów o wietnamie,bardzo autentyczne sceny i wspaniała rola iaina.