PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761520}
5,8 1 829
ocen
5,8 10 1 1829
Dom Szatana Spółka z o. o.
powrót do forum filmu Dom Szatana Spółka z o. o.

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Film przeszedł bez echa, tytuł kojarzy się z tanimi produkcjami, których wychodzi kilkanaście miesięcznie(no i oczywiście z "The Legend of Hell House" ), a tymczasem okazało się, że jest to naprawdę dobry horror, gra aktorska bez zarzutu, klimat i charakteryzacja na poziomie, napięcie budowane odpowiednio i w fajny sposób, zdecydowanie polecam. Jeden z lepszych jakie widziałem w tym roku.

ocenił(a) film na 8
Ejkiczi

Bardzo pozytywne, no i jump scenki nie są denerwujące jak w blckbusterach typu "zakonnica". Solidna, klimatyczna, niskobudżetowa produkcja.

Ejkiczi

Jestem świeżo po seansie. Horrory w stylu found footage pochłaniam jeden za drugim i widziałem już naprawdę wiele, ale ten film to prawdziwa perełka. Chyba jedynie "Poughkeepsie Tapes" ostatnio tak na mnie zadziałało. Jeśli ktoś jest fanem horrorów to naprawdę warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 3
Radiw84

Napiszcie że to nie jest horror.To typowy dokument z elementami straszaków .I nic więcej.Zawiodłem się .3/10

ocenił(a) film na 1
Ejkiczi

Serio horror ?.Raczej kiepski,amatorski dokument.To już o wiele lepszy był,Dom strachów,lub Cyrk Kane.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Będziemy się musieli zgodzić, że się nie zgadzamy ;)

ocenił(a) film na 5
Ejkiczi

Film nie był zły, ale 8 to gruba przesada xd

ocenił(a) film na 8
sportismylifee

Kwestia gustu, dla mnie po pierwszym Blair Witch i pierwszym Paranormal Activity najlepszy ff.

ocenił(a) film na 5
Ejkiczi

niestety tu nawet nie chodzi o gust a po prostu o słabe aktorstwo, klimat też niezbyt. Paranormal Activity czy Rec to półka, albo i 2 wyżej

ocenił(a) film na 8
sportismylifee

Dla mnie klimat w porządku, widziałem mnóstwo gorszych a głośniejszych, co do aktorstwa to samo.

Ejkiczi

Człowieku, gorszego gó, wna nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
kubelek0908

daj sobie czas ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones