PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 793
oceny
7,3 10 1 44793
6,9 13
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

7/10

ocenił(a) film na 7

od strony wizualnej film jest perfekcyjny, na niektórych scenach aż się chce zapauzować płytę i podziwiać cudowne scenerie i stroje. Fabuła również jest ciekawa. Mamy intrygę, wątek miłosny i "sceny akcji". Niestety wszystko blednie w momencie gdy postacie zaczynają fruwać, a noże latać między drzewami niczym rakiety tomahawk z autonaprowadzenim na cel. Mało tego rzucony nóż najpierw wiruje, po czym gdy zbliża się do celu wyrównuje lot i dalej leci już prosto jak strzała.
Szkoda, że takie sceny pojawiają się praktycznie w każdym fimie Made in China, bo wyglądaja bardziej jak parodia niż sceny akcji :)

ocenił(a) film na 7
zonk_2

Zgadzam się tak pięknego od strony wizualnej filmu dawno nie miałem okazji obejrzeć, jednakże z fabułą już trochę gorzej największy zarzut wobec niej to przewidywalność. Film piękny ale nie porywający, dodatkowo przesiąknięty patosem dlatego dostaje 7.

ocenił(a) film na 7
zonk_2

ach te chiński filmy....
zawsze mnie rozwalają swoim klimatem

ocenił(a) film na 7
zonk_2

Azjatyckie klimaty potrafią porwać ;) Film bardzo ładny, niewątpliwie wpłynęły na to krajobrazy i ta orientalność...Osobiście za scenami walki nie przepadam, ale film oglądałam z przyjemnością.

ocenił(a) film na 7
zonk_2

Pierwsza połowa filmu - genialna! Prawdziwa perełka! Później jednak film się popsuł. Fabuła się zagmatwała, przesłanie się wymknęło z rąk. Zakończenie fatalne. Jestem zawiedziony :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones