PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108474}

Dom latających sztyletów

Shi Mian Mai Fu
7,3 44 789
ocen
7,3 10 1 44789
6,9 13
ocen krytyków
Dom latających sztyletów
powrót do forum filmu Dom latających sztyletów

Hej.mam taką prośbę. nie wiem gdzie miałam wsadzić ten temat no ale stało się:szukam filmiku tez tego stylu co ten tylko że może na początku kobieta poszła do króla w jakieś sprawie ze zamordowali ich rodzinę czy co tam było no i ktoś tam powiedział ze niema patrzeć królowi w oczy... no i niewiem co to było ale wydlubała sobie oczy czy co (ale wsadzila sobie 2 palce w oczy i poleciała krew;/ ).a potem moze pod koniec filmu ona stała nad jakąś rzeczka i padał snieg.to tylko tyle zapamietałam ale wiem ze był fajny.baardzo prosze niech ktoś poda tytuł filmu . z gory baardzo dziekuje

minisiaTHE

Czy nie chodzi Ci przypadkiem o Shinobi?

użytkownik usunięty
Lina_senpai

Witam
Proszę o pomoc w odnalezieniu filmu. Widziałam jedynie urywki tego filmu a mimo to spodobał mi się bardzo. Jeśli ktoś kojarzy proszę tytuł. Kojarzyło mi się to z samurajami, pokazane były super sceny batalistyczne. Chodziło tam o wojnę, być morze podzielone królestwo Chińskie czy Japońskie. W każdym bądź razie była piękna dziewczyna, żona- narzeczona jednego z "vicekrólów", potrafiła użyć akupunktury jako metody walki, uwielbiała konie itp...jako przeciwnik tych dobrych kojarzy mi się "premier" który kocha i chce zdobyć podstępem ową piękność. To tyle co zapamiętałam z widzianych urywków.
Pozdrawiam

Mi się to trochę kojarzy z filmem "Trzy królestwa", ale ta akupunktura i konie się nie zgadzają... w każdym razie zły premier chciał zdobyć żonę dobrego wicekróla. Podzielone Chiny i świetne bitwy. Więc może to to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones