Wiesz, i bez tego "Dom przy cmentarzu" jest filmem prawnie zakazanym w wielu krajach (np. w Wielkiej Brytanii, Niemczech). Tam wydawane są jego ocenzurowane wersje. Jak dotąd w Japonii i USA wprowadzono pełną, 87 minutową.
A co do dzieci? Nie wiem jak z twoim rozumieniem tego filmu. Ja, mimo iż widziałem go wiele razy nie do końca wiem o co chodziło. Zresztą, nie jest mi to potrzebne, bo bez tego i tak jest to mój ulubiony film grozy.
A tak przy okazji- są filmy gdzie dzieci były mordowane- np. CANNIBAL HOLOCAUST.
Hm... zapomniałem dopisać- ostatnia sentencja (a właściwie napis) mówi coś na temat dzieci. Ten tekst jest dla mnie równie nie odgadnięty jak całość. HEHE.
No właśnie, ta sentencja na końcu.
I to jest też piękne, jak wszystko w tym filmie (dla mnie).
FREUDSTEIN
O cholera, chyba odpowiedziałem na swój post. Zapomniałem, że ja go napisałem. HEHHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE HEHEHEHEHEHEHEHE
Chyba źle ze mną.
FREUDSTEIN
FUCK!!! Obejrzałbym sobie. Nigdy tego filmu nie widziałem, a na necia nie zabardzo jest gdzie ściągnąć. FUCK!!!