PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 921
ocen
5,5 10 1 96921
6,8 37
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Pomocy ! Podacie mi jakiś straszny horror ? Jeszcze takiego nie spotkałam :\ ...
Oglądałam między innymi Nieproszonych gości ,Obecność , Dom w głębi lasu , Lustra , Lustra 2 , The Ring , Stygmaty , Grave Encounters , Sierociniec ... Podacie jakiś STRASZNY !!! ( Taki co się w matki idzie posrać )tylko taki nie bardzo stary ;)
Z góry dzięki :*

użytkownik usunięty
lolmiki

O tak Shutter japoński jest niezły,podobnie jak klątwa i Martrys, a oprócz tego polecam wam horror który ja kocham od kiedy go ujrzałam..Dead Silence :)

użytkownik usunięty

tajlandzki*przepraszam

użytkownik usunięty
julia081001

Ja tam na horrorach specjalnie się nie boję ale słyszałam, że niektórzy bali się na 'Egzorcyście'. Osobiście jeśli chodzi o fabułę to polecam 'Lśnienie'.

julia081001

nie bardzo stary? czyli rozumiem ze od roku 1970? Jesli tak to polecam kilka filmow ktore kilkadziesiat lat temu ogladalem na video
:
Wiklinowy Koszyk, Wagon sypialny Taniec z diablem, mordercze nalesniki, gremliny ale 1 bo dwojka to bardziej komedia, Nocne(senne)mary a z nowszych to laleczka czaki , lalkarz 3 czesci

julia081001

szczerze to nie ma takiego filmu który byłby w jakimkolwiek stopniu straszny . Jedyne co możesz zrobić to czekać aż się ktoś urodzi co by taki horror stworzył :)

Lafinea

Ehh, niestety. Po 3 latach ( od napisania na forum ) nadal takiego nie znalazłam:(

julia081001

Wolf Creek 1; Wolf Creek 2

Lafinea

Teraz przecież wychodzi Polski Horror z Wieniawą, co myślicie o tej nowości która już niebawem będzie w kinie ? Mam na myśli o w lesie dziś nie zaśnie nikt,

Kasia_Lasocka

Ooo, fajnie wiedzieć. Nie słyszałam o nim jeszcze :D Kiedy dokładnie wychodzi?

Krysia_los

13Marca, czyli w piątek 13-go :D Będzie groźnie ?

Kasia_Lasocka

Uważam, że świetny pomysł! Będę oglądać

Kasia_Lasocka

Obejrzałam już wszystkie zwiastuny. Mam nadzieje, że będzie straszny!

julia081001

"topienie marzanny 2018 *brechty*" wpisz na yt i bedziesz mieć zwiastun

julia081001

Instynkt drapieżcy, niezapominajka, The ring , Life, obcy przymierze i to w sumie tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones