PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5136}
7,0 11 941
ocen
7,0 10 1 11941
7,6 16
ocen krytyków
Dom wariatów
powrót do forum filmu Dom wariatów

Dobra, ilu z was ?

użytkownik usunięty

No przyznajcie się bez bicia ilu z Was chociaż na chwilę wyszło z tego pokoju ? :)

ocenił(a) film na 6

Ciężko wyjść z tego pokoju. Tak po prostu. Bo strach, że na zewnątrz człowiek będzie sam.

użytkownik usunięty
niniwa1974

Po Adasiu było widać ten strach w całym filmie. :)

P.S. Ja jak wlazłem tak nie mogłem wyjść. Dopiero napisy mnie ruszyły. :P

ocenił(a) film na 5

Nie dałam razy obejrzeć całości za jednym razem. Atmosfera gęsta, że siekierę można zawiesić. Straszny film. W pewnym sensie horror.

użytkownik usunięty
maupka4321

Ludzi o pewnej wrażliwości faktycznie może przerażać. :))

ocenił(a) film na 7
maupka4321

W pewnym sensie jak u mnie :)

maupka4321

Nie da się tego filmu obejrzeć do końca. Już 2x próbowałam-nic z tego nie wyszło. W przeciwieństwie do filmu rosyjskiego pod tym samym tytułem, który 3x obejrzałam..

użytkownik usunięty
dudak

Da się. Ja obejrzałem. Dwa razy. Bez żadnych przerw. :) W odstępie tygodnia.

ocenił(a) film na 8

Przyznaję, że wychodziłam, ale wracałam. W jednym ciągu chyba ciężko go zobaczyć. Ale film do bólu prawdziwy. Jak to u Koterskiego. Ta samotnośc we troje, chwilami we czworo. Każdy sobie, a jednak uzależnieni od siebie. Jeden drugiemu wchodzi w drogę, a jednocześnie innego życia nie znają i chyba nawet nie chcą. Ta kobieta mnie nawet nie tyle denerwowała, co patrzałam z obawą...

użytkownik usunięty
majkalipcowa

Tam było genialnie!!! :))) Oddałbym wszystko by z nimi w realu zamieszkać. Ja nie potrafiłem oderwać wzroku od tego filmu. Nie minęło dziesięć minut jak już tam do kaloryfera się przywiązałem i ny chu...a nie dałbym się oswobodzić. :P

ocenił(a) film na 8

To mnie zaintrygowałeś :) A co najbardziej Ciebie w tej rodzinie pociąga ?

użytkownik usunięty
majkalipcowa

Natręctwa. :-)

ocenił(a) film na 8

Natręctwa były o wiele bardziej pokazane w Dniu Świra. Ja też jak się okazuje pewne mam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones