PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 562
oceny
7,4 10 1 22562
6,9 9
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

Nie wiem co takiego ma ten film w sobie ale kocham go ( w stopniu w jakim można kochać film oczywiście;-)) Moim znajomym, którzy lubią dobre jak i ambitne kino, film niestety nie przypadł do gustu. Nie wiem od czego to zależy, ale tak poruszającego dramatu nie miałam przyjemności nigdy oglądać, mimo tak późnej pory czekam...
Napiszcie jak Wasze wrażenia po filmie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Happagus

Na film natrafiłem przypadkiem. Można narzekać na TVP, ale tymi późnymi wieczorami zdarzają się prawdziwe perełki. Taką perłą jest bez wątpienia Dom z piasku i mgły. Dalej nie mogę się do końca otrząsnąć...

ocenił(a) film na 8
Happagus

No film jest niezły, ale zdecydowanie zbyt pompatyczny i momentami przesadzony, szczególnie końcówka. Według mnie jest to błąd reżysera ale z drugiej strony film ma przez to jeszcze bardziej specyficzny klimat. Ogólnie bardzo dobre kino z pewnymi wadami, świetni aktorzy i ich gra, dobra muzyka, mi się podobało.

ocenił(a) film na 9
Happagus

Wczoraj własnie napotkałam na ten film..(TVP 1) jest cudowny...
a ta dziewczyna... Cudo.. takich filmów to nawet trudno napotkać w kinie... Piekny...

ocenił(a) film na 8
Happagus

Tak, bardzo dobry film. Mi przypadł do gustu tym bardziej, że pokazuje zderzenie dwóch kultur. Oraz jak takie, zdawałoby się, błache sprawy prowadzą do tragedii.
Zdecydowanie ten film można polecić wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones