PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803590}

Domek w górach

The Lodge
5,9 12 348
ocen
5,9 10 1 12348
6,6 13
ocen krytyków
Domek w górach
powrót do forum filmu Domek w górach

Tyle negatywnych opinii na forum od osób, które w większości spodziewały się horroru (i pewnie tylko horroru) a dostały "nudę", "ziew" i "brak logiki". O ile horror nudny być nie może to jednak brak logiki nie powinien im przeszkadzać (pod warunkiem że faktycznie tej logiki nie było). No właśnie... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla mnie film był logiczny. Niestety przed jego obejrzeniem przeczytałem kilka opinii "krytyków" FW, nachalnie obecnych na każdej stronie, nie wiedzieć czemu. I przez to domyśliłem się co mnie czeka. Niemniej film trzyma w napięciu i jest dobrym thrillerem/dramatem i w tej kategorii go oceniam oraz interpretuję. Mnie nie znudził ani nie zmęczył. Jak na współczesną kinową nędzę trzyma dobry poziom - dobrą grą aktorską, klimatem, fabułą. Być może było trochę schematów ale mnie nie przeszkadzały. Można obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
wendy_time

Jak dobrze, że nie czytałem żadnych opinii uprzednio. Poza jedną rzeczą, która mi również zgrzytała w fabule, film oglądało się naprawdę świetnie. I pierwszy raz od dawna się bałem. Tak, bałem, jak to się wszystko skończy.
Ale nie... lepsza wyłaniająca się zakonnica ze ściany co 5 minut...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones