PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5145}
7,4 43 011
ocen
7,4 10 1 43011
6,4 8
ocen krytyków
Don Juan DeMarco
powrót do forum filmu Don Juan DeMarco

drugą połówkę. Uderzyło mnie to najbardziej, że nie szukanie jest najlepsze miłości jest najlepsze tylko jej znalezienie. Klasyczne pokazane jak taka "oklepane" uczucie powoduje, że życie jest niesamowitą podrożą:) 9/10

ocenił(a) film na 9
nerowing

Ja natomiast odebrałam ten film zupełnie inaczej, jako pogoń za sobą samym;) miłość była tutaj na drugim planie (ja tak to odebrałam) najważniejsze by uczynić nasze życie takim, jakie chcemy by było, aby nie dostosowywać się do szarych ludzi, ale odnaleźć swój własny świat, choćby wyimaginowany i patrzeć na życie z dystansem, przez swoje własne okulary. Wszystko jest dozwolone co prowadzi do naszego szczęścia :)

ocenił(a) film na 9
monio_93

nie zwróciłeś na to uwagi?

ocenił(a) film na 10
monio_93

To prawda... i na dodatek trzeba mieć w sobie bardzo duzo siły wewnętrznej aby olac to że nazwą cię głupcem lub wariatem :)

ocenił(a) film na 9
monio_93

To prawda. Widziałam ten film parę lat temu i systematycznie do niego wracam. Naprawdę napawa optymizmem.

UpTrinity

Sceptycznie podchodziłam do tego filmu na początku ale powiem szczerze że bardzo miło mnie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones