Odtwórz Zwiastun nr 1 1:39
Film

Donald Cried

2016 1 godz. 25 min.
6,5 65
ocen
6,5 10 65
82
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"774113","linkUrl":"/film/Donald+zap%C5%82aka%C5%82-2016-774113","alt":"Donald zapłakał","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/13/774113/7775429.2.jpg"}
Peter LaTang (Jesse Wakeman) osiągnął sukces - ma dobrą pracę na Wall Street i nieźle mu się powodzi. Z codziennej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Donald zapłakał
Donald zapłakał (2016) Zwiastun nr 1 1:39
Donald zapłakał | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2016 | Film Peter LaTang ([person=1499312]Jesse Wakeman[/person]) osiągnął sukces - ma dobrą pracę na Wall Street i nieźle mu się powodzi. Z codziennej rutyny wytrąca go jednak śmierć dawno niewidzianej babki. Niespodziewany powrót do zasypanego śniegiem rodzinnego Warwick w stanie Rhode Island wystarczy, by w jego poukładane życie wprowadzić zamęt. Zwłaszcza że na miejscu spotka zapomnianego nieco przyjaciela z dzieciństwa, Donalda ([person=1896827]Kristopher Avedisian[/person]), który z jakiegoś powodu nie chce zostawić go w spokoju.

Peter LaTang (Jesse Wakeman) osiągnął sukces - ma dobrą pracę na Wall Street i nieźle mu się powodzi. Z codziennej rutyny wytrąca go jednak śmierć dawno niewidzianej babki. Niespodziewany powrót do zasypanego śniegiem rodzinnego Warwick w stanie Rhode Island wystarczy, by w jego poukładane życie wprowadzić zamęt. Zwłaszcza że na miejscuPeter LaTang (Jesse Wakeman) osiągnął sukces - ma dobrą pracę na Wall Street i nieźle mu się powodzi. Z codziennej rutyny wytrąca go jednak śmierć dawno niewidzianej babki. Niespodziewany powrót do zasypanego śniegiem rodzinnego Warwick w stanie Rhode Island wystarczy, by w jego poukładane życie wprowadzić zamęt. Zwłaszcza że na miejscu spotka zapomnianego nieco przyjaciela z dzieciństwa, Donalda (Kristopher Avedisian), który z jakiegoś powodu nie chce zostawić go w spokoju.

na podstawie
Kyle Espeleta (materiały do scenariusza, historia) / Jesse Wakeman (materiały do scenariusza, historia)
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Donald Cried
inne tytuły
Donald zapłakał (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w stanie Rhode Island (USA).
  • Peter LaTang osiągnął sukces - ma dobrą pracę na Wall Street i nieźle mu się powodzi. Z codziennej rutyny wytrąca go jednak śmierć dawno niewidzianej babki. Niespodziewany powrót do zasypanego śniegiem rodzinnego Warwick w stanie Rhode Island wystarczy, by w jego poukładane życie wprowadzić zamęt.