PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Bardzo fajny film!

ocenił(a) film na 7

Kiedyś zasugerowałem się idiotycznymi opiniami z internetu ze ten film to nieporozumienie i obejrzałem go dopiero wczoraj. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Film jest wystarczająco zgodny z realiami gry (oczywiście 3 części) a największe gromy jakie sie sypały na film to to że nie jest.... Gorszą stroną filmu było tylko nieco słabe pokazanie potworów ale i tak daje filmowi mocne 7.

ocenił(a) film na 7
Qaziqs

a 7 daje za to że film nie był bezmyślną młócką tylko własnie klimatyczną skradanką bez kretyńskich trików, pięciometrowych skoków i tym podobnego gówna..

ocenił(a) film na 1
Qaziqs

Hahahahah masz rację bardzo zgodny z realiami gry xD Jedyne "zgodności" to akcja dziejąca się Marsie, baza UAC, zombie i BFG :D

GDZIE PORTAL DO PIEKŁA?! GDZIE CYBERDEMON?! GDZIE CACODEMON?! GDZIE IMPY CISKAJĄCE FIREBALLAMI?!

GDZIE TU JEST DOOM?! (TEN PRAWDZIWY!)

ocenił(a) film na 4
Mati9319

Większość ludzi, ocenia ten film, nie jaki jest, tylko jaki jest do gry. I temu ma niskie oceny. Ja uważam że film z gry Doom nie dało by się zrobić.

ocenił(a) film na 7
Mati9319

Mati no własnie o takich jak twoja opiniach pisałem wcześniej ;) Nie wiem jak trzeba być dziecinnym, zeby oczekiwać od filmu że dosłownie WSZYSTKO bedzie tak samo jak w grze. Cyberdemona nie było pewno dla tego że nie pojawił się w scenariuszu ;) Portal do piekła? no litości czy ty na prawdę musiał byś zobaczyć w filmie drzwiczki z tabliczką hell żeby uwierzyć że to jest Doom? ;)

ocenił(a) film na 1
Qaziqs

Nie ironizujmy i powiedzmy sobie szczerze: właśnie historia z portalem do piekła uczyniła gry z serii Doom tym czym są. Odarcie filmu z tego głównego wątku to największa zbrodnia jaką można było poczynić. Dla mnie akcja mogła by się rozgrywać i na Merkurym (ALE TEŻ I W PIEKLE), byle by zachowali główne cechy Dooma, bo w końcu oryginalny Doom rozgrywał się na (bodajże) Księżycu oraz w piekle, a Doom 3 już nie na księżycu, ale na Marsie oraz podobnie jak w jedynce też i w piekle.

Jest wiele innych młócek typu 'YAY! Idziemy naparzać zombiaki." Gdyby film miał inny tytuł to może spojrzałbym na niego przychylniejszym okiem. Jednak gdy pan reżyser bierze się za ekranizację gry - to na Boga - powinien ów film mieć z grą wspólnego coś więcej niż miejsce akcji (trójki).

Prawda jest taka, że pan Andrzej "Partacz" Bartkowiak chciał zrobić jedynie młóckę, na którą zlecą się niepodejrzewający niczego i naiwni fani gry (ja zamiast z wywieszonym ozorem lecieć do kina zapoznałem się najpierw z fabułą po czym stwierdziłem, że leję na to ciepłym moczem i po paru latach se w TV obaczyłem od niechcenia) oraz fani sieczenia zombiaków. Ja tylko czekam aż jakiś AMBITNY reżyser zrobi nową ekranizację Dooma, ALE PRZEZ DUŻE "D"!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones