PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Film jednej sceny.

użytkownik usunięty

Panie i Panowie. Jest to film jednej sceny.
Chyba nie musze mowic jakiej :)

Fakt gdyby film miał znacznie więcej takich scen byłby według mnie lepszy, bo po tej jednej scenie ma spory niedosyt.

ocenił(a) film na 2

Napisów końcowych? :P

Der_SpeeDer

Zamknij już pysk, bo tylko się pogrążasz stary. Sekwencja FPP była świetna, znacznie lepsza niz np: cała ekranizacja ''silent hill''

KONWULSATOR

Dziecko. To jest film, a nie twoje życie. Gry i filmy mogą je łatwo zniszczyć. Trzeba z nich korzystać z umiarem, albo nawet powściągliwością. Co do niektórych filmów nie trzeba być jednak aż tak rygorystycznym.

wsadu w popielnik,film cienki,gra super...

ej ale jaka to scena ? ? bo ja nie wiem , powaga .... ? ? ? ?? ?

ocenił(a) film na 5
Dickinson

Scena FPP proszę Pana :-)

... i fakt , robi wrażenie! Szkoda, że pozostała część filmu jest
baaaaaaardzo przeciętna.

Denis

a no właśnie :) bo zadając to pytanie jeszcze do niej nie dojechałem bo oglądam film z VHS bo musiałem sobie końcówkę nagrać niestety :) no tak scena stylizowana mimo że i tak mogła by być lepsza ..... :)

ocenił(a) film na 7

Dokladnie, cala reszte filmu mogli wyciąć i zostawić tylko końcówkę filmu. Tak zmarnować potencjał ale za te scene 7/10

ocenił(a) film na 7

zgadza się scena FPS była świetna, czułem się jakbym grał na oldschoolowych automatach takich gdzie pistoletem celuje się do potworków na ekranie :P i genialnie dobrana muzyka

ocenił(a) film na 3

Chodzi o to walenie klocka?

W Kick-Assie jest podobna scena, ale dużo lepiej zrealizowana :)

Witcher

Oj, może w Kick-Ass jest bardziej emocjonująca, ale jakością realizacji do tej z Dooma nawet nie podchodzi. Wystarczy wziąć za przykład ujęcie z podejściem do lustra, czego normalnie nakręcić się nie da (po prostu lustra tam w ogóle nie było, jest to CGI).

ocenił(a) film na 4

dokładnie tak jest. Normalnie dałbym chyba.. 1... tak dałbym 1/10 ale po tej scenie film otrzymuje ode mnie 4, właściwie śmieszna sprawa Bartkowiak czekał przez cały film żeby na koniec wyskoczyć z takim czymś heh no nieźle :)

DLoN92

Scena FPP dobra, choćiaż mogłaby być lepsza. Jednak jedna scena nie pociągnie całego filmu, szczególnie, żee jest ona na samym końcu.

HaHa właśnie sobie obejrzałem tą scenę fpp na youtube i to bardziej komedię przypomina niż horror ;)

ocenił(a) film na 3

Chyba tylko mi się ta scena zupełnie nie podoba. Jak dla mnie psuje to już i tak marne przedstawienie tego filmu

ocenił(a) film na 6

Scena naprawdę fajna, tyle że w stosunku do reszty filmu taka jakaś z dupy wyciągnięta. No bo przez cały czas cały oddział pieprzył się z garstką impów a tu nagle BACH! Samotny mściciel rozpieprza impa za impem, a tu jakiś czort z dziwną piłą mechaniczną a tu potem pinki. Z fabularnego punktu widzenia to po prostu WTF?! Skąd takie rzeczy i w ogóle (choć w Doom'ie 3 wyjaśnione jest w jednym PDA dlaczego w ich ośrodku znalazły się piły łańcuchowe :D) i po jakiego grzyba zmontowali takie coś jak Pinki (chyba, że ktoś taki jak ten koleś bez nóg na wózku się w to zamienił to może)

ocenił(a) film na 8
Krol_Sedesow

SPOILER ALERT!
A rozwalał tak wszystkich, bo zyskał dodatkową parę chromosonów, a jak wcześniej mówili - ludzie z 24 parami chromosonów byli szybsi, silniejsi, inteligentniejsi (ogółem uberawesome). Wcześniej (na stacji/placówce, którą zabezpieczali) było tylko kilka osób które uległy mutacji, więc i repertuar potworów był skromniejszy. Natomiast tam gdzie rozgrywały się ostatnie sekwencje filmu, była masa ludzi, a i piły łańcuchowe myślę, że można sobie tłumaczyć tak jak w grze.

użytkownik usunięty

ehh,początek filmu nudziłem się okropnie miałem wyłączać kiedy ta scena się zaczeła i zostałem oglądać dalej^^ ale po tym kolejne "normalne" sekwencje nawalania się się dwóch komandosów i na tym zakończyłem oglądanie tego filmu.

użytkownik usunięty

Oczywiście sam początek, kiedy napis UNIVERSAL pojawia się przed Marsem, a reszta do dupy.

ocenił(a) film na 4

Ta scena o której mówisz jest gównem tak jak i cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones