PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

K

ocenił(a) film na 6

Ogólnie klimat nie bardzo mi się podobał, ale to nie przeczy faktowi, że w pełni realizował
fabułę filmu - no i zdjęcia po prostu kapitalne były. Kino głupkowate jak nie wiem co, nie da
się się ukryć, jednak nie każdy film musi być przecież artystyczny. +1 ponad pół.

ocenił(a) film na 1
Kadente

"w pełni realizował fabułę filmu"
Hahahahahaha! No nie wytrzymam! Leżę na podłodze i turlam się ze śmiechu! :D

Tzn. tak: jeżeli nigdy nie grałeś w "Dooma" to nie czytaj dalej i wybacz, jeśli Cię uraziłem.




Jeżeli jednak grałeś w "Dooma" to... brak mi słów. W pełni zrealizowana fabuła? Jeżeli miejsce akcji (Mars) i obecność tylko trzech rodzajów przeciwników z oryginału [zombie, pinky i coś impopodobnego. Piszę "impopodobnego", bo to to nawet kulami ognia (czy tam plazmą) nie potrafiło rzucać xD] świadczy o w pełni zrealizowanej fabule, to się zgadzam.

Niestety jednak realia są zupełnie inne. Gdzie portal do piekła? Gdzie epizod rozgrywający się w piekle? Gdzie piekielne dusze zamieniające ludzi w zombie (a nie jakiś WIRUS!!! Co za wirus w ogóle?!)? Gdzie cała gama piekielnych demonów, które można było chociażby wziąć z samego "Dooma 3"? Bartkowiak miał do tego wszelkie prawa? Co mu strzeliło do głowy? Heh i oczywiście GDZIE CYBERDEMON? "Doom" bez Cyberdemona, to jak żołnierz bez karabinu :D

ocenił(a) film na 6
Mati9319

Nie nie, nie uraziłeś mnie, ale także nie nie, nie zrozumiałeś: piszę tutaj w kategorii czysto klimatycznej, czyli grafa ^ opis ^ werbalia obsady filmowej. To zaś oznacza, że odłączam w tej chwili projekt od jego, jak mniemam, oryginału, czyli gry. A skoro tak, dyskutuję czysto subiektywnie, jako kompletny laik w tym temacie }>

W skrócie? Zgadza się, nie grałem : P

ocenił(a) film na 1
Kadente

OK spoko :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones