PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Mój ulubiony gniot...

użytkownik usunięty

Nie wiem co jest w tym filmie ale ja po prostu uwielbiam go oglądać. Może ktoś mnie poratuje i wytłumaczy mi moje zboczenie...

ocenił(a) film na 4

Heh mam podobnie chodź na pewno nie uwielbiam, ale w jakimś stopniu lubię go.Film B-klasy jednak mimo to nieźle się oglądało, dziwne...

ocenił(a) film na 6

Mam niestety to samo... Kompletna kupa, którą ogląda się znakomicie.

ocenił(a) film na 7

Mam to samo, lubię ten film.
To jak to jest - słaby film który się dobrze ogląda jest słaby czy nie?

ocenił(a) film na 7

Twojemu zboczeniu winne są sumatrzańskie surykatki neopatagońskie, które nawiedzają Cie w snach.
Mam nadzieje, że pomogłem.

ocenił(a) film na 7

no włacha. Potworki- fajne, Dwayne - fajny, Karl - fajny, BFG - fajny. Klimat fajny. Co miało niby być w tym filmie? Dramatyczna rola Meryl Streep? Idealna ekranizacja gry, po prostu więcej się nie dało z niej wyciągnąć.

ocenił(a) film na 9

I ja mam identycznie to samo xD Uwielbiam ten film ;p

przemas478

Wstyd się przyznać, ale...ja tez :))

ocenił(a) film na 1

Do Portnoy: idealna ekranizacja gry?! LUDZIE TRZYMAJCIE MNIE!!!

Ty gościu chybaś nigdy nie grał w Dooma!!! Bartkowiak tak ZNISZCZYŁ fabułę, że już bardziej się nie da!

Gdzie PORTAL DO PIEKŁA?!

Gdzie IMPY RZUCAJĄCE FIREBALLAMI?! (I CAŁA RESZTA?!)

Gdzie CYBERDEMON?!

Gdzie PRAWDZIWE BFG?!


Jedyne co ma tu jakikolwiek związek z grą to: tytuł, stacja na Marsie, zombie, skrót "BFG", organizacja UAC... I TYLE!

ocenił(a) film na 7
Mati9319

Chyba najlepsza z tego filmu jest scena z pierwszej osoby, jakbyśmy poruszali się w grze. Gdyby cały film był zrealizowany tak samo (w pierwszej osobie) to otrzymalibyśmy ciekawy artystycznie efekt. Te wszystkie zombi i potworki oryginalnie były efektem pojawienia się piekielnych sił. W filmie jest to wytłumaczone bodajże eksperymentami genetycznymi, stąd ten cały, miejscami ciężki, piekielny klimat trylogii gdzieś się ulotnił. Eksperymenty genetyczne to sobie może prowadzić Korporacja Parasolka z Resident Evil ;)

ocenił(a) film na 1
LorDofDarkness

Dzięki za zrozumienie. Aha i tak dokładnie w grze to był portal do piekła, który zrobili naukowcy na Marsie bo im się nudziło... no przesadziłem xD tak naprawdę to chyba byli to jacyś fanatycy czy cuś.

ocenił(a) film na 3
Mati9319

DOKŁADNIE!!! Zgadzam się w 100%!

ocenił(a) film na 7

Polecam wersję rozszerzoną, nie ma wiele ale jest pełniejsza.

Do sceptyków - to naprawdę niezły film i z klimatem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones