PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Nie wiem co ten syf ma wspolnego z gra, chyba tylko nazwe. Jedyne czego sie dowiadujemy po ogladnieciu to fakt ze fajne sa blondynki z fajnymi cyckami. Polowy tego gniota i tak nie obejrzysz bo na ekranie jest ciemniej niz u mojego dziadka w spizarce. Wszedzie porozrzucali bebechy z indyka i to wprowadza pewna nutke niepokoju. O zwierzeta ktore poswiecili zeby to nakrecic. Polowa filmu to wrzaski jakiegos paskudnego typa z nadczynnoscia tarczycy i wylupiastymi oczami. Film denny, nudny na poziomie 3cio klasowych filmow z van damem z lat 90tych jakie mamy okazje obejrzec na tv puls.

ocenił(a) film na 8
grzechum

A ja grałam w gre, oglądałam film. Debilem nie jestem. Po Twoim wpisie widze, że fakt, debili tu nie brak :)

ocenił(a) film na 1
CatBlack

bhehehe. Taka z ciebie dziewczyna jak z twojej starej modelka.

ocenił(a) film na 8
grzechum

.... No i nie mam pytań.... :)

ocenił(a) film na 1
CatBlack

Jestem pewien ze jestes jakims glupkowatym gimbusem, w sumie nie obchodzi mnie czy facetem czy tez nie. Jedno jest pewne, IQ wysokiego raczej nie masz, co przeklada sie rowniez na twoj pozytywny stosunek do powyzej omawianego gniotu.

ocenił(a) film na 8
grzechum

Gimbusem synku? :)
Koniec.

użytkownik usunięty
grzechum

Z szacunkiem do damy, smrodzie. I mimo, że mam podobne zdanie co do filmu to i tak wstyd byłoby napisać, że zgadzam się z jakimś gimbusem.

ocenił(a) film na 1

Do mnie piszesz?? Chyba cos ci sie pomieszalo.

ocenił(a) film na 10

bo sam tym gimbusem jestes

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones