PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

znakomity fragment z widokiem z pierwszej osoby i walka z potworem na kółkach;) Dla mnie 7\10

ocenił(a) film na 8
Brat_Stali

racja u mnie z 2pkt. podniósł właśnie ten fragment

ocenił(a) film na 2
Brat_Stali

To jest totalny idiotyzm. Jak można uznawać za plus element, który dla zwykłego widza jest zwykłą brednią, oderwaną zupełnie w konwencji od reszty filmu, a dla fana nędznym bajerem, nijak mającym się do tego, co się widziało w reszcie filmu?

Der_SpeeDer

uważam to za plus bo mi się podobało, było to coś oryginalnego w porównaniu di innych filmów akcji, scena była dynamiczna i moim zdaniem dobrze zrobiona- dlatego wyróżiłem ją na tle całego- przeciętnego filmu

ocenił(a) film na 3
Brat_Stali

A graliście ludzie w Doom'a? Jak nie, to współczuję, bo na prawdę bardzo dobra seria gier, której legendę zepsuło to nieporozumienie(bo tak nazywa się "jedynka" w slangu FilmWeb'u)

Thug4Life

Grałem niedawno troche w jedynke na komórce;) w trójke jeszcze nie grałem, więc nie patrzyłem na film całkowicie przez pryzmat gry

Thug4Life

Grałem w 1, 2 i 3 i uważam film za BARDZO DOBRĄ ekranizację w porównaniu do innych gniotów na podstawie gier.

Są różne gusta - pamiętajcie o tym...

ocenił(a) film na 6
Kazioo

Właśnie. Thug4Life oglądałeś "Bloodrayne" lub "Alone in the Dark"? Bo jak "Doom" zasługuje na 1 to tamte filmy chyba na -10. Ja grałem w(i przeszedłem;) "Final Doom" "Doom3" i dodatek do niego i myślę że nie jest tak źle(co nie zmienia faktu że mogło być duużo lepiej. Tryb "Fpp" bardzo fajny i niebanalny. I BFG jest:p

ocenił(a) film na 9
kabal92

Grałem w DooM 3 - dwukrotnie - super klimat i grafika. Polecam.
A film - inny od gry ale jako kino akcji sf ujdzie - plus to The Rock i Urban.

Der_SpeeDer

Totalny idiotyzm, to twoje wypowiedzi na tym forum. Idź się powieś człowieku. Jestes zerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones