PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 706
ocen
5,4 10 1 35706
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

No cóż scenariusz gry jest następujący: "Naukowcy na Marsie otworzyli wrota piekeł i teraz muszą powybijać wszystkie stwory". Ten skrypt na gre oczywiście się nadaje, ale na film.... NIE!
Już sobie wyobrażam The Rocka biegąjącego z BFG i strzelającego do latających czasek....Boże ratuj!!

Jerycho

haha.. już sama gra (D3) była wielkim niewypałem i oprócz "tylko niezłej" grafiki zupełnie do zaoferowania nic nie miała: ciemno jak w dupie, w kółko po tych korytarzach, no i te na okrągło wyłażące znikąd skryptowe potwory... ZERO INNOWACJI!! Po prostu kolejny beznadziejny shooter. No, ale ze to robota id to wszyscy (?) się zachwycają.. [czepiam się :P]
Dawno nie widziałem tak zjehanej gry!! Porażka!! Mam nadzieję że filmu nie zjebią jak gry bo sam pomysł na scenariusz, imo godny podrzędnego serialu s-f na polsacie czy innym odmóżdżaczu, to film może być całkiem całkiem - patrz chocby "obcy - 8 pasażer nostromo". Zresztą czas pokaże

moshimosh

Po pierwsze gra była naprawde dobra i wymagająca dobrego kompa! Jeżeli wy sierściuchy graliście na rozdziałce 640 i detale na low to nie dziwie sie że nic niewidzieliście .Ja grałem na 1024 all max i średnia ilosc klatek na sekunde 50 ...ludzie wtedy to wygląda jak film(grafa jak w Final Fantasy the movie)--Klimat też był wypas,ciemne pomieszczenia oświetlane świetluwami ,znienacka wyskkujące brzydale--poprostu jak na gre ftp niczego jej nie brakowało a film...to już zupełnie inna sprawa...ale jestem dobrej myśli :)

użytkownik usunięty
Jerycho

gra wcale nie jest az tak zjebana...
poprostu jest przereklamowana (tak samo jak "half - life 2") i ludzie sie nastawili ze to bedzie jakis niewiadomo jaki przelom w grach a tu lipa - zwykla giera na standardowym poziomie. wywzsza sie jedynei w tym ze ma dobry klimat ktorego dlugo szukac w innych grach tego typu (ten klimat to wlasnie te ciemne korytarze i inne czyyniki zywcem wziete z horrorw, ktore niepodobaja sie przecietnym graczom bo poprostu oni nie sa do tego przyzwyczajeni). ale gra ma klimat horroru dlatego sie nie podoba wszystkim bo ludzi byli nastawieni na cos takiego ze jak sobie rozjasni obraz w monitorze to bedzie wszystko widzial jak w dzien - i tu byl ich blad. Gra ma klimat horroru i tak byc powinno!(malym kosztem akcji).
ale mniejsza z gra, bo nie ma sie co nia sugerowac - jak wiadomo adaptacje gier na kinowym ekranie czesto roznia sie.
Wiec nie mozna z gory zakladac ze to bedzie niewypal

ocenił(a) film na 2
Jerycho

zgadzam się i z M i z Rzulwiu
gra jest zjebana, bo horror nie polega na tym, żebyś gówno widział na ekranie, bo to najprostsza metoda, żeby kogoś przestraszyć, wyłączasz światło, karzesz mu chodzić po ciemnym korytarzu obijając się o ściany i nagle wyskakuje jakieś gówno. jest liniowa, ale ten silnik to marzenie, po prostu był bombowy

Satch

Doom jest zajebisty...od wersji na blaszaka po Xa...................i basta a film to lipa niestety!!!! będzie

Satch

Gdyby ktoś pomyślał, to ściągnął by sobe darmowego, legalnego mod'a dzięki któremu do każdej broni (prócz rąk) dołączona jest latarka, a takich mod'ów jest w sieci pełno! W tedy napewno ne mówilibyście że w grze nic nie widać.

Paluch222

to tylko psuje klimat gry.
skoro już ma nie być widać to niech już tak zostanie
najgorsze w grze było to, że od 3-4 poziomu wyskakiwanie z szafek, spod podłogi, zza winkla, z sufitu robi się nudne.
to tak, jakby przez cały tydzień kazali Ci jeść tylko bitą śmietanę. Dobre tylko, jeżeli subtelnie dodane. A panowie z ID jak zawsze zrypali robotę. I się pytam was ludzie, dlaczego jak jakiś polak coś reżseruje, to musi się na szmelc zapowiadać? To ja już wolę obejrzeć sobie pianistę, dziękuję za bzdurne latanie po korytarzach.

Jerycho

Napewno zostanie dodane coś do fabył, coś do zrobienia, ktos do uratowania może jakaś laska w opałach , albo musza wysadzić baze ale muszą przejść przez te zombi czy cos innego jeżeli byłoby to tylko na podstawie gry to film byłby całkowicie beznadziejny, tyle ze efekty specjalne moga bys dobre.

ocenił(a) film na 5
_ALI_

Newypal bedzie i to jaki nie mowie juz o grze bo gra jak dla mnie byla niezla .Film bedzie nastepna kaszana w stylu Romeo musi umrzec czyli zabili go i uciekl i takie tampierdzielenie .Bartkowiak dobry Operator ,ale do dobrego rezysera to mu brakuje kilku lat swietlnych.No coz mozna dodac do scenariusza scene lozkowa z Pamela ale to i tak nieda film moze zarobi ale bedzie kaszana .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones