PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Wasze ulubione gry

ocenił(a) film na 3

Podajcie swoje ulubione gry na PC
Moje to:
-GTA 4
-Crysis
-COD 4
-NFS UD 2
-NFS Most WAanted
-NFS Carbon
-Race Driver:Grid
-Turok
-Doom 3
-Left 4 Dead
-PES 08
-NBA 2K9

ocenił(a) film na 6
zurek2332

heroes 3 z wog
diablo 2 z lod
warcraft3 + ft
gta 3
gra san andreas
cod 2(multi wymiata)
cod 4
cod 5(miałem wrażenie pewnego niedosytu, i jesczze dobiło mnie to że robił to treyarch a nie infinity ward)
most wanted(the best of the best)
(pegasus)super spy hunter and tanks 1990);)
Farcry(dla mnie najlepsza z całej listy i wcale nie trudna(znam ją na pamięć, oczywiście nie do konca lokacje ale połozenie wrogów znam) jak ktos ma kłopoty to pisac na 10662218)

ocenił(a) film na 2
zurek2332

Temat mimo wszystko(doom jest na podstawie gry)trochę nieadekwatny, ale bez zbędnego gadania oto moje ulubione gry:

1. StarCraft
2. CoD 4(multi wymiata!)
3. PES 2008
4. GRID
5. Test Drive: Unlimited
6. Gears of War
7. Company of Heroes
8. Age of Empires 2
9. Disciples 2
10. CoD 2
11. NBA 2K9

zurek2332

Gothic II
half Life II
Resident Evil 4
Call of Duty 1,2
NFS U2
NFS Most Wanted
PES 3
GTA III i SA
HoM&M III i V
WoW
Warcraft II battle.net Edition
FC
Assassin's Creed


kolejność dowolna

ocenił(a) film na 6
Darth_fan

Troche nie na temat napisze ale jedno mnie dziwi że tak mało lubi tą rewolucyjną grę farcry(ja ją najbardziej pamiętam za AI,fizyke,draw
distance,efekty, muzykę, lokacje).I jednego nie moge zrozumieć dlaczego tak trigenów nie lubicie przeciez one są łatwe wystarczy jeden strzał ze snajpy lub 3 z m4(w głowe) do małego trigena, a do wielkiego trzeba podbiegać z shotgunem i szybko 6 razy w głowe.

PS:jeszcze ten klimat i piękna wyspa tropikalna.......Mniam

ocenił(a) film na 2
zurek2332

1. Hitman
2. Gothic
3. Prince of Persia
4. Splinter Cell
5. GTA
6. Half-Life
7. WarCraf
8. FEAR
9. NfS
10. Doom
11. Serious Sam
12. Commandos


Konkternych części nie podałem, tylko całe serie - bo naprawdę trudno mi wybrać. Wszystkie te gry dażę dużym szacunkiem

ocenił(a) film na 8
zurek2332

-Stalker
-Wolfenstein
-Call of duty
-Crysis
-Resident Evil
-Brothers in arms
-Knight old republic
-World in conflict
-Far cry 2
-Timeshift

ocenił(a) film na 2
zurek2332

Niniejsze zestawienie jest raczej moim typem na TOP10 gier wszechczasów. Przy czym co do większości pozycji nigdy nie jestem zdecydowany i gdzie bym takiej listy nie próbował umieścić, za każdym razem jest inna.


1. <SALUT> StarCraft <SALUT>
Po prostu potęga. Nieśmiertelny, nie starzejący się, po dziesięciu latach od premiery wciąż genialny, z perfekcyjnie dopracowaną mechaniką rozgrywki i zbalansowaniem ras równie do siebie podobnych, jak ogień i woda, cudowną warstwą merytoryczną, hektolitrami grywalności... StarCraft najlepszy jest!

1. (ex equo) <SALUT> Silent Hill <SALUT>
Najbardziej głęboka i zagmatwana gra, w jaką miałem przyjemność zagrać. Najbardziej przerażający horror na kompie, który pozostawił trwały ślad w mojej psychice. Warstwa fabularna głęboka niczym bagno, tony nawiązań do innych dzieł, czy to filmowych, czy to literackich, tony tajemnic do odkrycia, tony metafor i symboliki. To coś więcej, niż gra - to dzieło sztuki.

3. Half-Life
Klimat, grywalność i klimat. Oraz klimat. Tudzież fabuła, "scenariusz", design plansz, i tym podobne. No i jeszcze klimat, który po prostu urywa łeb. Cholernie satysfakcjonująca rozgrywka. I klimat.
Dwójka, wraz z dodatkami, buduje klimat zgoła odmienny, ale i tak urywający łeb. I daje kupę radości, nawet jeśli się ją przechodzi nie wiadomo, który raz.

4. Homeworld
Gra, która chwyciła mnie za serce i chwyta do dziś. Poruszająca i epicka historia o rasie poszukującej tytułowego domu. Olśniewająca - nawet dziś - grafika oraz design statków. Epickie zmagania kosmiczne. Epickie wrażenie nieskończoności i pustki. Epicka oprawa muzyczna. Epickie dzieło par excellence - dziwne, że nikt jeszcze nie nakręcił na jego bazie filmu.

5. Wiedźmin
Kiedyś w tym miejscu znajdowałby się Gothic, ale został zdetronizowany przez naszą rodzimą produkcję. Jak dla mnie, synonim tego, co w action cRPG najlepsze. Grafika, fabuła, klimat rodem z książek Sapkowskiego. Porażająca grywalność, która stała się przyczyną sprawczą syndromu "jeszcze jednego questa". Nieliniowość, w porównaniu z którą ta w Gothicowym wydaniu jest embrionem.

6. Warcraft II
To od tego zaczęła się moja miłość do RTSów. Kolejna nieśmiertelna gra made by Blizzard. Grywalność, której ogrom przytłacza po prostu niedzisiejszą (acz stylizowaną, a dzięki temu wciąż ładną i baśniową wręcz) oprawę graficzną. Fabuła, bohaterowie i cały lore świata Azeroth.

7. Warhammer 40k: Dawn of War
Wzorcowy RTS, pierwszy od wielu lat. Hektolitry grywalności. Znakomita oprawa graficzna oraz dźwiękowa i muzyczna. Szereg armii z uniwersum WH40k w jednym pudełku. Grzech nie zagrać.

8. Call of Duty
Co tu dużo mówić - prawdziwie drugowojenny FPS. Grywalny, klimatyczny, dający kupę radości niezależnie od tego, który raz z rzędu się go przechodzi. Dający nareszcie możliwość wcielenia się nie w Rambo, lecz szeregowego żołnierza z drugiego globalnego konfliktu.

9. Diablo II
Przekonałem się nareszcie do tej gry niedawno. Nabyłem w empiku wydanie z dodatkiem LoD, i od razu miałem kłopoty z oderwaniem się odeń. Na razie młócę tylko w singlu, ale mam nadzieję wreszcie załapać się na multi. Ta gra autentycznie uzależnia.
Jedynka swoją drogą, też.

10. Max Payne
Kolejny niedawny nabytek. Znakomity klimat, rodem z filmu noir. Wyborna, trzymająca niemal do samego końca karty przy sobie, fabuła. Prezentowanie niniejszej fabuły w smakowity sposób, poprzez komiksowe wstawki. No i oczywiście diabelnie przyjemne i dające mnóstwo frajdy strzelaniny.


Szczególne miejsce w moim sercu zajmują gierki "smocze". A spośród tych wymieniłbym Drakana, Dragonshard oraz The I of the Dragon.

Der_SpeeDer

no i po co to ?
spam i jeszcze raz spam. takie tematy nie na takie grono.

ocenił(a) film na 3
wilq_uss

sam jestes SPAM frajerze "za krótki <br/> za krótki <br/>"

Der_SpeeDer

Boże.... gust rodem z gimbusa. Naprawdę nie rozumiem jak można lubić taką żałosną, nie zbalansowaną grę jak ''starcraft''. Jeden z najgorszych RTS zrobionych przez blizzarda.
Silent hill... ''Najbardziej przerażający horror na kompie, który pozostawił trwały ślad w mojej psychice'' współczuje psychiki. Ile lat miałeś kiedy w to grałeś? 12? popuściłeś w galotki? ''To coś więcej niż gra. To dzieło sztuki'' Człowieku weź już najlepiej zamilknij, bo nie masz bladego pojęcia o prawdziwych dziełach sztuki. Silent hill to jedna z najbardziej sztampowych, schematycznych produkcji typu ''horror'' od razu wiadomo czego się spodziewać. Wszystkie cześć tego gówna, nie są warte nawet najniżej półki w empiku.

ocenił(a) film na 2
zurek2332

1. Zork Nemesis - K.L.I.M.A.T i przewrotna intryga.

2. Silent Hill - Wyprawa do równoległego z naszym świata grozy. Jeśli siedząc bezpiecznie w domku po odpaleniu programu komputerowego czujesz, że mgła zaczyna przesączać się z ekranu do pokoju, a wokół ciebie rozbrzmiewają gwałcące ciszę szelesty to grasz właśnie w „ciche wzgórze” ;)

3. Gothic (I, II i III) – Otwarty świat, bohater z którym łatwo się identyfikować, twarde fantasy spod znaku „magii i miecza”.

4. F.E.A.R. – Niesłychana łatwość przechodzenia od dynamicznej strzelanki do suspensu... po którym następuje całe morze strachu.

5. Still Life (Razem z dopełniającymi Jack the Ripper i Post Mortem) – Jeden z najciekawszych, zakropionych mistycyzmem thrillerów na Pcta.

6. Saga Legacy of Kain – Wspaniała, pełna wyobraźni historia kontynuowana przez lata (pięć gier) od prologu do widowiskowego zakończenia. Oryginalne uniwersum i kapitalni bohaterowie. Jak dla mnie, Kain i Raziel są królami platformówek.

7. Dawn of War – Piekielna grywalność plus świat 40ki.

8. Scratches – Najstraszniejsza z gier o starych, opuszczonych (czy aby na pewno?) domach.

9. Morrowind i Oblivion – W świecie ES czuję się jak w domu. Rozwój bohatera rozwiązany jest wybitnie przyjemnie, a świat który przychodzi nam zwiedzić okazuje się wielki i ciekawy.

10. Heroes, Starcraft, Warcraft, przygodówki LA, Age of Empires, Hexen, Doom, Setlersi, Quake, Homeworld i cała reszta znanych i docenianych klasyków :)

ps.
Proszę ich nie ekranizować!

ocenił(a) film na 2
Kantor

I oczywiście, zawsze jak walnę podobne zestawienie, minutę po wciśnięciu okienka wyślij przypomina mi się dziesięć tytułów które równie mocno zasługują na wyróżnienie i pochwałę ;)
Nie zmienia to jednak faktu, że wyżej wymienione gry warto według mnie „obczaić”.

zurek2332

-gothic(1 i 2. 3 też lubię, ale to już nie to)
-S.T.A.L.K.E.R.( wszystkie części które wyszły)
-mafia
-fallout(wszystkie części. co prawda 3 już trochę inna, ale też jest w porządku)
-icewind dale(może są lepsze rpg-i tego typu ale ten był moją pierwszą grą tego gatunku, a gothici i the elder scrolls traktuje jako odrębnygatunek)
-the elder scrolls: morrowind( równie rozbudowanej gry, a przy tym nie nudnej nie pamiętam)
-call of duty(każda część jest lepsza od drugiej)
-medal of honor allied assault(plaża Omaha daje niezły wycisk)
-return to castel wolfenstein
-quake(szczególnie 2 część)
-max payne
-warhammer 40,000: dawn of war(jedyna strategia przy której mogę się odprężyć)
jeśli ktoś ma coś do mojej listy, to niech nie krytykuje. w końcu każdy lubi co innego. Po za tym przepraszam za wszystkie błędy interpunkcyjne.

pseudo

zapomniałem jeszcze napisać:
-alien versus predator
-hitman

pseudo

seria Gta (wszystkie, ale głównie 4)
Mass Effect 1 i 2
Gears of War 1 i 2
Wiedźmin
Batman: Arkham Asylum
Bioshock (jedynka)
Cod 4: Modern Warfare
Burnout Paradise
Gothic (wszystkie, ale głównie G2:NK :))
Prince of Persia (2008)
New Super Mario Bros. (NDS)
Soulcalibur IV (najlepsza bijatyka ever! Yoda wymiata.)
Battlefield: Bad Company (jedynka, w dwójke nie grałem jeszcze...)
no i oczywiście fps wszechczasów, czyli Far Cry (jedynka oczywiście)

ojj dużo tego, napewno czegoś jeszcze nie wymieniłem...

ocenił(a) film na 3
zurek2332

ok uaktualniam liste:
GTA San Andreas
GTA IV
Crysis
COD 2
COD 4 MW
COD MW 2 (choc slabsza od 4)
NFS UD 2
NFS Most Wanted
PES 2010
NBA 2K10
Battlefield Bad Company 2
Bioshock
Fallout 3
Mass Effect
Mass Effect 2
Doom 3
Painkiller
Unreal Gold (klasyk)
Far Cry
Hitman (cala seria)
Race Driver: GRID
Dirt 2
Dead Space
Gears of War
Quake 3 Arena
S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
Kroniki Riddicka (obydwie czesci)

ocenił(a) film na 3
zurek2332

i jeszcze max payne 1,2
za krótki <br/>

zurek2332

A ja wszystkich pojadę i jako wielbiciel staroci:
Fallout 1&2
Gothic 1&2
Morrowind
Thief'y wszelakie
PoP Sands of Time
Cywilizacje wszelakie
Warcrafta III FT
Diablo 2
Wszystko z "Total War" w tytule
Far Cry(Te etapy powtarzane 10 razy :))
Star Wars: KotOR
Baldrus Gate.

zurek2332

Gothic I i II + dodatek - jeden z najlepszych rpg (po wielu latach klimat nadal genialny)
The Elder Scrolls III Morrowind - rowniez genialny rpg
GTA 2 - najlepsze gta
CoD 1 i 4 - pare lat sie nad nimi spedzilo
Wolfenstein Enemy Territory - jeden z najlepszych shooterow tez pare lat poszlo :D
Heroes II - najlepsze herosy
Age of Empires II
Warhammer 40k(Dow,Dark Crusade,kazdy) i Company of Heroes - super strategie do multi
Mass Effect - bardzo fajne nowe rpg 2 troche gorsza
Wiedzmin - dobre bo polskie :)
Diablo II - nie trzeba mowic...
Hearts of Iron II - na modzie 33 super
Need for Speed III i U2
Gears of War
Jakies Fify czy Pes - bardzo dobre do pogrania z kims przy piwie
Warcraft III
i jeszcze pare ale ich nie pamietam

ocenił(a) film na 7
cisu668

ja jestem człowiekiem oryginalnym i gram w najlepsze gry:
StarCraft
Warcraft 3
World of Warcraft
Heroes of Might and Magic 3,2
Diablo 2
Faraon
The Settlers
Dungeon Keeper nie wiem czy ktoś zna
Gothic 1,2
Quake 3 arena
Alien vs Predator
pewnie o czymś zapomniałem ale te są nr 1 jak dla mnie.

zurek2332

Boże dzieci już znajdą sie wszendzie macie osobny forum na taki głupie
tematy jesli chcecie o tym pogadac to sie nazywa FILWEB chyba sama nazwa
coś wskazuje chyba ze jesteście juz tak debilni

jotubyl

Silent Hill ehhhh to były czasy... nigdy w zyciu tak sie chyba nie bałem nawet podczas ogladania filmów.... SH to miazga rewelacja mówiac krótko.

Mafia mimo wielu błędów to świetny produkt oferujacy wciagajaca ciekawa historie życia mafijnego;D

CoD... co tu dużo gadać... FENOMEN jak dla mnie... 1 przeszedłem lekka ręka mówiac z 50 razy przeszedłem... a klimat WaW i najnowszego Modern W. 2 miażdży i do tego ta grafika... ehh ;D

a za czasów małolata to najlepiej wspominam LOTUSA na Atari 1040 STe ;D po dziś dzien samochód moich marzeń ;D

jotubyl

nie mysl tyle bo ci sie cos przepali jak na kazdym forum sa dzialy do rozmowy na temat filmu/ow i sa offy jak ten wiec jak niemasz nic ciekawego do powiedzenia to nara

zurek2332

top:
-Freespace 1,2
-Dungeon keeper (juz ktos o niej wspomnial :)
-Might and magic VII, VIII (gry ze swietnym klimatem forgotten realms, 8 znam na pamiec :D )
-Heroes III, V
-Half-life 2 i oba dodatki do niej
-Cod 6 (multii :)
-Crysis
-Mass Effect I i II
-Doom III
-WoW (wciaga xd)

ocenił(a) film na 7
zurek2332

Piszę ten post absolutnie na poważnie:

1. Saper
Nie ma lepszego przerywnika pracy, niż ta mała i niezbyt skomplikowana gierka. Chęć zmieszczenia się w czasie 100 lub chociaż 150 sekund nieustannie przyciąga mnie do tej gry od ładnych paru lat.

2. Chronotron
Jak poruszać się po mapce, aby po cofnięciu się w czasie na początek poziomu współpracować ze swoją kopią i dojść do mety? Rzecz mała, porąbana i dla oka przyjemna.

3. gierki firmy Nitrome
Nie wiem co one w sobie mają. Są spokojne, raczej wtórne, ale z przyjemnością gram w każdą kolejną ich produkcję.

4. Contra
Może mało PCetowa, ale emulatory fajna sprawa. Tytuł dzieciństwa ze świetną muzyczką i ciekawymi sceneriami. Fabuły w tym za grosz, ale mam nadzieję że jeszcze jej ekranizacja kiedyś powstanie (ciekawe czy znalazło by się tam miejsce dla bossa z wodospadu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones