PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

brak słów

ocenił(a) film na 1

to jakiś nieudany żart

ligoo

a to niby czemu ??

ligoo

zgadzam się - gówno, syf, kiła, nuda, żenada, fatalna gra aktorska, ciemno jak w dupie u murzyna przez cały film a dialogi mogą co najwyżej zadowolić gimbusów. szkoda czasu żeby rozpisywać się na temat takiej sraki. 3/10 z litości a metalowa muzyka często ratuje takie nieudane horrory w tym klimacie jak ten, ale tym razem była ch*jowa.

rpd0

Gdyby scenarzysta wzbogacil scenariusz, dodajac jakikolwiek watek sensacyjny, to i tak by Was nie zadowolil. Zarzucilibyscie mu wtedy nadinterpretacje i usilne dorabianie zbednych faktow. Nie zapominajcie, ze ten film powstal w oparciu o scenariusz gry, w ktorej nie toczylismy dialogow, nie zbieralismy jablek, (lub tez innych, tzwn punktow doswiadczenia) tylko na strzelaniu do wszystkiego co sie rusza... Nie doszukujcie sie wiec tajemnicy, glebi, czy tez Oscarowych dialogow, tylko ucieszcie oczy tym, co Wam dano, modlac sie skrycie, zeby nikomu nie wpadlo do glowy zekranizowac "Pacmana"

ocenił(a) film na 8
Havard

Zgadzam się z Tobą, a co do Pacmana to zerknij na stronę Uwe Bolla :)

ocenił(a) film na 1
Havard

"ten film powstal w oparciu o scenariusz gry"

Doprawdy? Hmm... bo ja jakoś tego nie zauważyłem. W takim razie możemy każdemu filmowi z zombie nadać tytuł "Doom" :D Jeśli chodzi o scenariusz, to pan Bartkowiak wywrócił wszystko do góry nogami. Wszystko. Nie da się tego nie zauważyć, przykro mi.

Mati9319

Glowa do gory. Nie trac czasu na smutki, tylko czytaj miedzy wierszami. Gralem tylko w czesc 1 i 2, nowsze juz mnie nie interesowaly. Podkreslam - ten film powstal w oparciu o scenariusz gry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones