PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 697
ocen
5,4 10 1 35697
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

dlaczego aż 4?

ocenił(a) film na 4

chyba tylko przez sentyment do tematu i kilka głębszych:) normalnie bez skojarzeń i na trzeźwo serio mówiąc - 2 to max. Historia pokazuje, że często gęsto filmy na podst. gier to jakiś żart. Proponuje zekranizować sapera / either pasjansa :) będzie hit;

bartekM676

Aha...

ocenił(a) film na 4
Mavelius

cześć,

jak masz chwilę, co myślisz serio o tym filmie? I`m a new user --> widziałem, że oceniałeś/aś na 6. Może mi coś umknęło?

dzięki
Bart

bartekM676

Wiesz, nie zamierzam cię przekonywać. Oceniłem na 6 ponieważ nie szukam w horrorach realności i jestem fanem gatunku.

ocenił(a) film na 7
bartekM676

Dałem mu siedem. Sam nie wiem za co. Może za jednego z milszych mi aktorów (Sierżant). Przewidywalny do bólu, z głupimi momentami (Komandosi bez noktowizorów plączący się po bardzo ciemnych tunelach). Mało oryginalny. Ale ma też zalety - lekki klimat dreszczowca, z bawiącymi mnie zagraniami - np. spodziewasz się iż dany trup wstanie... cisza... cisza... BACH! Trup leży nadal, to żołnierz kopnął jakiś wózek, a ja rechoczę rozbawiony. Teksty, w pewnym stopniu. Ale najfajniejsze co ujrzałem to przejście obrazu. W jednym momencie mamy film, a w drugim ten spory kawałek, który wygląda jak rodem z gry. Widok Karabinu, dwóch łapek i jedziesz. Jak w tym całym Doomie. Podobnie nawet nawet były napisy, ale to scena "nadczłowieka" jest mym zdaniem najlepsza.
Niestety, mogłoby być lepiej. Gdyby dla przykładu nikt żywy stamtąd nie wyszedł, miałem taką nadzieję przez moment... Plusem dla filmu jest też iż tą chwilę po nim nawet myślałem nad postępowaniem sierżanta i nad tym co ja bym zrobił na jego miejscu,...
Generalnie jakoś mi ten czas minął, ale wolę Ratatuja.

ocenił(a) film na 4
Martin von Carstein

thanks all;
wracając do wypowiedzi Mavelius, też jestem fanem gatunku, ale jestem mocno wybredny - szczerze mówiąc, nie zaliczył bym tego jako horror, raczej SF <horrory jakie lubie to for example darkness, mirrors, silent hill, sierociniec, etc).
sama gra, mimo rozdzielczości 320-200 miała fajny klimat (miałem wtedy z 9lat) ; film wykorzystał sporo z gry, ale tego typu filmów (nie pamiętam tytułów niestety) widziałem mnóstwo i szału nie było.
dzięki za komantarze
Bartek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones