PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014814}
6,8 13 538
ocen
6,8 10 1 13538
6,3 35
ocen krytyków
Doppelgänger. Sobowtór
powrót do forum filmu Doppelgänger. Sobowtór

Od strony produkcyjnej film bez zarzutu. Od strony scenograficznej również. Scenariusz aż się prosi o wysoką półkę. A wyszło tak średnio. Ten oficer wywiadu to jakiś taki "miękiszon", a podobno skończył z wyróżnieniem szkołę w Kiejkutach. Jak było widać to specjalnych osiągnięć szpiegowskich to nie miał, a jak zaczął się rozkręcać to go zaraz złapali. No cóż. Jaki kraj, taki Bond.

HansStedtke

A Tobie się wydaje, że na czym polega praca szpiega? Za dużo Bonda i Mission Impossible się naoglądałeś.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

WYPAD BOCIE!

dzenero

Dawno się tak nie ubawiłem.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

Boty są bez charakteru. ;-D

dzenero

Jesteś dla siebie zbyt krytyczny.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

Z botami nie porozmawiasz. Złota zasada. ^^
USUŃ KONTO bo boty robią syf na filmwebie.

dzenero

Według mnie ty jesteś botem, więc usuń się sam.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

"Ty", a nie "ty". Źle napisany bot. Do kasacji, bo szkoda czasu na poprawkę. Zostałeś zdemaskowany bocie!

dzenero

Ta mała litera była zamierzona. Niby nie rozmawiasz z botami, a jednak stale odpisujesz. Bardzo jesteś niekonsekwentny. Żałosne.

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

Każdy bot błędy logiczne w języku tłumaczy, że były "zamierzone". Ten błąd nie jest "zamierzony", co "nie naprawiony"! DEMASKUJĘ TUTAJ BOTY MASOWO!

Zgodnie ze złotą zasadą: "z botem nie porozmawiasz". Bot obraża, a to nie jest ROZMOWA!
Moje odpowiedzi mają stanowić lekcję dla pozostałych REALNYCH użytkowników, by się na tych komentarzach uczyli demaskować boty i jest to jak najbardziej konsekwentne. ^^

dzenero

A te boty są teraz z nami w pokoju?

ocenił(a) film na 7
Adam1Kluska

Usuń konto bocie, bo robisz syf na filmwebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones