PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=41}

Drżące ciało

Carne trémula
7,5 29 430
ocen
7,5 10 1 29430
6,5 11
ocen krytyków
Drżące ciało
powrót do forum filmu Drżące ciało

Trudno mi powiedzieć czy film mi się podobał, na pewno historia mi się nie podobała...

julaN

a ja mam dylemat czy obejrzeć, bo historia może i ok[tego nie wiem do końca] fanatykiem religijnym tudzież konserwatywny bardzo nie jestem, a podobno coś tam może oburzyć, że kobietom trzeba wybaczać wszystko a facetom nic,
mam dylemat strawności lub niestrawności przekazu - szaro bury nijaki grejfrut to skojarzenie z filmami Almodowara [i Allena]
a jaki ten jest? można wysiedzieć? jest jakiś przekaz?
o jakim dylemacie jest?
tak na marginesie "niezniszczalny" wcale nie jest o superbohaterze ale o http://www.filmweb.pl/Niezniszczalny#picture-4
i szarości życia bez wczucia w role, odnalezienia roli i sensu która tworzy niezniszczalnym wszystkich i wszystko(pary)
pisze..bo o taki przekaz mi chodzi ;)

warto obejrzeć?

starszy_pan

Oto jest pytanie! Na pewno warto obejrzeć i się przekonać, jeśli film Cie zainteresował. Może się okazać, że masz ostrzejsze "oko widza" niż ja i dostrzeżesz w filmie coś co mi umknęło. Moja ocena jest bardzo subiektywna - jak każda ocena, ale film oceniam bardzo średnio... Nie pamiętałam nawet o czym dokładnie był, czyli rażenie wywarł na mnie znikome, aby nie powiedzieć żadne. Akcja była jak dla mnie nielogiczna, zachowania, na których oparty jest film z kosmosu... Nie zrozumiałam co tak na prawdę się tam wydarzyło (oczywiście akcja była zrozumiała, ale przyczyny tych wydarzeń, zachowań bohaterów i ich wyborów, to dla mnie zagadka) i dlaczego twórca obrazu poprowadził postaci własnie w taki dziwny sposób. Inna rzecz, że nie specjalnie dożo uwagi poświęciłam na zgłębienie tego filmu.
Myślę, że po prostu jest to jeden z tych filmów, w których nie znalazłam nic dla siebie. Ale dla Cibie może być to wspaniały film, który będzie niósł ze sobą ważną konkluzję na temat życia - obejrzyj. (Prawie) każdy film jest wart obejrzenia, choćby po to aby mieć o nim własne zdanie :)
Pozdrawiam!

julaN

Obejrzeć napewno - ale we właściwym czasie, własnie dlatego zbieram informacje i poczekam kiedy sam o sobie przypomni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones