Film

Dr. Dolittle 3

2006 1 godz. 38 min.
5,9 6 338
ocen społeczności
5,9 10 1 6338
547
chce zobaczyć
Maya Dolittle chce być po prostu zwykła nastolatką. Jest tylko jeden mały problem: po swym ojcu, znanym weterynarzu,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Maya Dolittle chce być po prostu zwykła nastolatką. Jest tylko jeden mały problem: po swym ojcu, znanym weterynarzu, odziedziczyła niezwykłą zdolność rozmawiania się ze zwierzętami. Podczas wakacji spędzanych na eleganckim ranczo, Maya stara się ukryć swój unikalny talent. Lecz gdy jej przyjaciele wpadają w tarapaty, natychmiast rusza na ratunek, tak jak tylko Dolittle potrafią - wzywając na pomoc mówiące zwierzęta.

studio
20th Century Fox Home Entertainment / D3C Productions Ltd. / Davis Entertainment / Więcej...
inne tytuły
Film kręcony był w Langley i Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Super . ! ; )

  Nyna90 ocenił(a) film na

  Przyjemny, rodzinny film . Polecam.

  2
  • co to za klasy ?

   tyskoss

   Na początku filmu mówią coś o byciu w klasach c,b, a ale z ich rozmowy wychodzi, ze mogą się przenieść i sami decydują co i gdzie na podstawie tego jaki kto jest fajny ?

   • Niestety

    użytkownik usunięty

    Ale dla mnie liczą się tylko dwie pierwsze części, bez Eddie'ego Murphy'ego to nie to samo. Reszty sequeli "Doktora Dolittle" wolę nie patrzeć.

   • CO?!

    Nyna90 ocenił(a) film na

    CO TO ZA OPIS?! "PODCZAS WAKACJI SPĘDZONYCH W ELEGANCKIM RANCZO..." BOŻE...

    • dobra cześć

     herkules5_56

     śmieszny był ten grubas (nastolatek) co rzucał się na cielaki czy coś w tym stylu, mamuśka i córka ok , przynajmniej ktoś ze starej obsady i jest jakieś powiązanie z poprzednimi częściami, a zapomniałbym o luckym - psie i o małpiatce ze starej obsady , 6/10.

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.